Džiaugiamės ir didžiuojamės jais!

„Pažvelkite į tolį, į akmenuotą savo kelią. Pažvelkite, kur jis vingiuoja, ir keliaukite pirmyn geros valios vedami. Kelias gali šakotis, būti duobėtas, bet jūs eikite.“

Robert Baden-Powell

Jubiliejinėje Žemaitijos skautų organizacijos vasaros stovykloje „Okata”, kuri vyko liepos 17 – 23 dienomis, pasižadėjimus Dievui, Tėvynei, Artimui išsakė nemažas būrys skautų.

Jaunesniojo skauto įžodį davė: jaunesn. sk. s. Milda Taujėnytė ir jaunesn. sk. br. Renaldas Popovas iš Žemynos draugovės ir jaunesn. sk. s. Vaida Vaitkutė iš Medeinos draugovės.

Skauto įžodį davė: sk. s. Eidmantė Lileikytė iš Raudonosios gėlelės gaujos ir sk. br. Rokas Jagminas iš Žemynos draugovės.

Patyrusio skauto įžodį davė: pat. sk. br. Rokas Budrys, pat. sk. s. Austėja Šimkutė, pat. sk. br. Viktoras Jakimavičius ir pat. sk. s. Beatričė Matiukaitė iš Žemynos draugovės, pat. sk. s. Akvilė Veršinskaitė iš Medeinos draugovės, pat. sk. br. Tadas Rudokas iš Šv. Pranciškaus draugovės, bei pat. sk. br. Tautvydas Varnas iš Šv. Jurgio draugovės.

Budėkite broliai ir sesės!