Jubiliejinės stovyklos „Okata“ emblemos konkursas

Broliai ir sesės,

visai neseniai sužinojome, kaip vadinsis mūsų vasaros stovykla, o dabar skelbiame stovyklos emblemos konkursą! Nepatingėk pagalvoti, koks paveikslėlis puikiausiai iliustruotų stovyklos pavadinimą bei idėją, nupiešk jį ar sumaketuok kompiuteriu ir atsiųsk 🙂

O kad būtų lengviau galvoti, primename:

STOVYKLA VYKS

Liepos 17–23 dienomis tradicinėje ŽSO stovyklavietėje (Dingailių k., Sedos sen., Mažeikių r. sav.).

STOVYKLOS IDĖJA

2016 m. mums ypatingi – Žemaitijos skautų organizacijai sukanka 25-eri metai. Į vasaros stovyklą sukviesime esamus bei buvusius ir aktyviai nebeskautaujančius skautus. Stengsimės prisiliesti prie tų seniai prabėgusių įvykių ir istorijų iš organizacijos gyvenimo, puoselėsime seseriškumą ir broliškumą, kuris skleidėsi ir vis dar skleidžiasi ŽSO per visus tuos metus.

Stovyklos akcentais pasirinkta:

• savarankiškumas – stiprinsime skautų gebėjimą priimti sprendimus ir imtis veikti
  • sąmoningumas – vis kartosime „Nieko nelauk iš kito, bet visada duok pats, ką gali“, ir suprasime, kad tik nuo pačių skautų pastangų ir nusiteikimo priklauso, ar stovykla jiems bus gera
  • kūrybiškumas – per įvairius užsiėmimus sudarysime sąlygas skautų mintims ir idėjoms išsiskleisti
  • bendruomeniškumas – visi kartu stengsimės neužmiršti, kad „Tavo pirmoji mintis tebūnie skirta kitiems, o tik antroji – sau“
Atkreipk dėmesį:

REIKALAVIMAI EMBLEMAI

• Emblema turi būti originali (sukurta Tavo paties / pačios)
  • Emblema turi būti susijusi su organizacijos jubiliejumi (gali būti pavaizduotas skaičius ar laikotarpis 1991–2016 m.)
  • Emblema turi atitikti stovyklos idėją bei, žinoma, atrodyti skautiškai 🙂

KITA INFORMACIJA

• Emblemos, neatitinkančios reikalavimų, nedalyvaus konkurse
  • Vienas dalyvis gali siųsti daugiau negu vieną pasiūlymą
  • Pasiūlymus siųsti iki balandžio 8 d. stovyklos viršininkei pat. sk. s. Rūtai Brazlauskaitei (el. paštu brazlauskaite@gmail.com). Laiške nurodyti savo vardą, pavardę ir vienetą.
  • Jeigu piešite ranka, tada lauksime Jūsų siūlomos emblemos nuotraukos.

EMBLEMOS RINKIMAI

Stovyklos emblemą bei dar dvi prizininkes išrinks stovyklos štabas ir buvusi bei naujoji Valdyba bendro susitikimo metu, balandžio 9 dieną.

KONKURSO NUGALĖTOJAI

I vieta – kelialapis į stovyklą

II vieta – 50 % nuolaida kelialapiui į stovyklą

III vieta – 30 % nuolaida kelialapiui į stovyklą