Konkursas „Šauniausia skiltis“

Sveiki,

Ar žinot kuri Žemaitijos skautų organizacijos skiltis yra šauniausia? Kuri skiltis ne tik vykdo ugdymo veiklą pagal Žemaitijos skautų ugdymo programą, bet neužmiršta ir kitų svarbių smulkmenėlių, tokių kaip protingai pasirinktas skilties pavadinimas bei pasigaminta gairelė. „Lokio“ skautų vyčių būrelis taip pat nežino. Taigi pasėdėję pasitarę, sklebt konkursą užsimanė

Kviečiame konkurse dalyvauti skiltis, kurios, pasitelkusios savo išradingumą bei entuziazmą, „Lokio“ skautų vyčių būreliui pateikia informaciją, kodėl būtent jų skiltis yra šauniausia.

Konkursas vyksta nuo 2012-11-05 iki 2013-01-26.

Paraiškos forma – laisva. Tai gali būti rašinėlis, eilėraštis, daina, nuotrauka, filmas, piešinys ir t.t. Informaciją, kodėl jūsų skiltis yra šauniausia, siųsti lokiosvburelis@gmail.com. Jei nėra galimybės kūrinio atsiųsti el. paštu, galima paduoti jį bet kuriam „Lokio“ skautų vyčių būrelio nariui. Paraiškų kiekis neribojamas.

Šauniausiai skilčiai bus įteikiamas 175 Lt piniginis čekis, skirtas dalinai sumažinti kelialapio kainą skilties nariams, kurie vyks į jubiliejinę stovyklą „Gėrio pėdomis…“.
Konkurso „Šauniausia skiltis“ nugalėtoja bus paskelbta 2013-02-04.
Papildoma informacija konkurso dalyviams:

• Dalyvauti gali tik tos skiltys, kurios:
    •  turi pavadinimą;
    •  turi pasiūtą skilties gairelę;
    •  skilties veiklą vykdo pagal atitinkamo amžiaus jaunesniųjų skautų ar skautų ugdymo programą.

Teikiant paraišką tapti konkurso nugalėtoja, papildomai pateikti:

• skilties narių sąrašą, nurodant kiekvieno skilties nario pareigas;
  • skilties gairelės fotografiją;
  • drauginininko patvirtinimą, kad skiltis yra aktyvi ir veiklą vykdo pagal atitinkamo amžiaus ugdymo programą.

P.S. viena skiltis gali teikti neribotą kiekį paraiškų. T.y., kad ir 10 rašinėlių, kad ir 20 nuotraukų, kad ir 100 filmukų ir t.t. Tačiau „Lokio“ skautų vyčių būrelis vertins kokybę, o ne kiekybę.