Sveikiname įžodį davusiuosius!

Vasario 16-ąją visa Lietuva džiaugėsi įžengusi į Valstybės antrąjį šimtmetį, na o Organizacija džiaugiasi ir didžiuojasi skautais, šią svarbią skautams ir Lietuvai dieną, davusiais įžodį.

Skauto įžodį davė sesės Emilija Paužuolytė ir Austėja Grigaliūnaitė iš Šv. Jurgio draugovės, Raminta Mikalauskaitė ir Rimgailė Urbonaitė iš Perkūno draugovės bei brolis Gvidas Mačius iš Raudonosios gėlelės gaujos.

Iš kairės į dešinę: sk. s. Emilija Paužuolytė, sk. s. Raminta Mikalauskaitė, sk. s. Austėja Grigaliūnaitė ir sk. s. Rimgailė Urbonaitė

sk. br. Gvidas Mačius

Patyrusios skautės įžodį davė sesės Livija Buišaitė ir Gabrielė Žymančiūtė iš Šv. Pranciškaus draugovės ir Rugilė Urbonaitė iš Perkūno draugovės.

pat. sk. s. Gabrielė Žymančiūtė ir pat. sk. s. Livija Buišaitė

pat. sk. s. Rugilė Urbonaitė

Visada auk aukštyn, kaip galingas ąžuolas ir niekad nesilenk žemyn, kaip verkiantis gluosnis! Budėkit!