Žygis „Brisk“

Data: spalio 19-20 d.
Vieta: Plinkšės / Seda
Dalyviai: Žemaitijos skautų organizacijos nariai ir svečiai
1 grupė. Skautai, patyrę skautai ir kt. vyresni

1.1. Vadovai: sktn. sk .vytis Andrius Byčius, sktn. sk. vytis Giedrius Girdvainis.

1.2. Pradžia: Spalio 19 d. Renkamės 9:00 val. Plinkšėse, prie buvusios Plinkšių mokyklos.

1.3. Maršrutas. Plinkšės – aplink Plinkšių ež. – Sedos gimnazija.

1.4. Pasiruošimas. Žyginis 🙂 Kelionėje ketinama įveikti nemažai pelkingų vietovių, tad ruošiantis kuprinę, reiktų nepamiršti antrų batų, kelnių.

1.5. Maitinimas. Kiekvienas žygeivis užkandžiais, vakariene ruošiasi pats. Turėti 2 Lt. pietums.

1.6. Programa. Žygis apie Plinkšių ežerą su skautoramos praktinių įgūdžių lavinimo elementais.

1.7. Nakvynė Sedos gimanzijoje.

1.8. Pabaiga. Spalio 20 d. 10 val.

1.9. Nepilnamečiams būtinas raštiškas tėvų leidimas dalyvauti renginyje.

Visus atsivežtus daiktus nešimės kartu su savimi.

2 grupė. Jaunesnieji skautai

2.1. Vadovai: sktn. vyresn. sk. Dovilė Prakapaitė, pat. sk. Vaida Ročytė, sk. Ilona Jasaitienė.

2.2. Pradžia: Spalio 19 d. renkamės nuo 9:30 val. iki 10 val. Sedoje (prie Sedos gimnazijos).

2.3. Maršrutas. Seda – Rimoliai – Seda.

2.4. Pasiruošimas. Žyginis 🙂 Nepamiršti antrų batų, kojinių, kelnių, šiltesnių rūbų, lietaus rūbų. Daiktus pasidėsime, iškeliausime tik su reikalingais. Daiktus nakvynei pasiimti tik tuo atveju, jei vadovai taip pat liks nakvoti.

2.5. Maitinimas. Kiekvienas žygeivis pietumis (gamtoje), vakariene ir užkandžiais rūpinasi pats.

2.6. Programa. Žygis į Rimolių piliakalnį ir laužas nuėjus. Iš viso bus ~ 8 km. Grįšime apie 17-18 val.

2.7. Nakvynė Sedos gimnazijoje.

2.8. Pabaiga. Spalio 20 d. 10 val.

2.9. Nepilnamečiams būtinas raštiškas tėvų leidimas dalyvauti renginyje.