žygis suaugusiems_skautai_zemaitijos skautai Archyvas

Žygis suaugusiems

Nesvarbu, kiek Tau metų, kuriame Žemaitijos kampelyje gyveni, kur dirbi ar kiek vaikų turi – mes, skautai, kviečiame Tave susipažinti, o iš patirties žinome, kad pati geriausia vieta pažinčiai yra stovykla ar žygis. Tad kviečiame Tave dalyvauti žygyje tik suaugusiems, kuris vyks lapkričio 9–10 dienomis!

P. S. Ar žinojai, kad skautų įkūrėjui Robertui Baden Powelliui skautybės idėja užgimė, kai jam buvo 50 metų? Tikimės, kad šis faktas padrąsins Tave leistis į pažintį su skautavimu!

Laikas: 2019-11-09/10Žygio pradžia: lapkričio 9 d. 10 val. Viekšniuose (Mažeikių r. sav.), prie paminklo Vytautui Didžiajam (Bažnyčios ir Biržiškų g. sankirtoje).
Žygio dalyviai:

• Asmenys nuo 18 metų, norintys susipažinti su Žemaitijos skautų organizacijos veikla
  • Žemaitijos skautų organizacijos nariai nuo 18 metų amžiaus

Žygio maršrutas: iki 16 km
Programa: dalyviai renginio metu leisis į skautybės pažinimo kelionę ir per įvairias užduotis susipažins ne tik su skautų judėjimu bei Žemaitijos skautų organizacija, bet ir išgirs įvairiausių patirčių iš skautų, kurie skautauja jau ne vieną penkmetį ar dešimtmetį.
Nakvynė: žygeiviai nakvos Viekšnių parapijos vaikų dienos centre (Bažnyčios g. 4, Viekšniai)
Žygio dalyvio mokestis: 2 € (maitinimui)
Išankstinė registracija į žygį vyks iki 2019 m. lapkričio 5 d. (užpildant šią formą: http://bit.ly/31grh4Y)
Pabaiga: lapkričio 10 d. 10 val.

Atvykstama su reikalingais daiktais:

• Kilimėlis ir miegmaišis
  • Atšvaitinė liemenė, atšvaitai
  • Higienos priemonės, rulonėlis tualetinio popieriaus
  • Žibintuvėlis, ugnies skeltuvas arba degtukai (impregnuoti arba plastikiniame maišelyje).
  • Užlenkiamas peiliukas arba peilis
  • Rūbai vėsiam ir šaltam orui
  • Apranga nuo lietaus
  • Valgymo reikmenys: lėkštė, puodelis, šaukštas, šakutė