17-asis ŽYGIS MAŽEIKIAI – PAKUTUVĖNAI „NORINT EITI Į PRIEKĮ,…

„Mes gyvename nuostabiame pasaulyje, pilname grožio, žavesio ir nuotykių. Nuotykiai, kuriuos galime patirti, niekada nesibaigia, jei mes jų ieškome su plačiai atmerktomis akimis.“

Jawaharial Nehru

SESE, BROLI!

Jau septynioliktą kartą kviečiame visus leistis į ypatingą, nuotykių, patirčių ir atradimų kupiną kelionę – į tradicinį vasaros žygį iš Mažeikių į Pakutuvėnus. Šiais metais visus žygyje dalyvaujančius brolius ir seses suvienys šūkis – „Norint eiti į priekį, reikia kitų!“. Visada lengviau keliauti, žygiuoti ar siekti užsibrėžtų tikslų, kai šalia yra palaikantis ir nuolat padrąsinantis brolis, sesė.

Kviečiame leistis į šią kelionę ir patirti mus visus vienijantį ir skatinantį eiti į priekį bendrumo jausmą. Laukiame jūsų!

Laikas:

2022-08-16/21

Žygio pradžia:

Žygeiviai renkasi 2022 m. rugpjūčio 16 d. Mažeikių žydų kapinėse.

0800 – 0830 val. – žygio dalyvių registracija.

0830 – 0900 val. – rikiuotė ir startas.

Žygio dalyviai:

• Žemaitijos skautų organizacijos nariai nuo 13 metų amžiaus.
  • Kitų organizacijų nariai, asmenys, norintys susipažinti su Žemaitijos skautų organizacijos veikla nuo 13 metų amžiaus.

Žygio maršrutas ir eiga:

Viso žygio metu valgį (pusryčius, pietus ir vakarienę) gaminsis patys žygeiviai.

2022-08-16

Mažeikiai – Seda

Nakvynės vieta – Sedos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos namai.

2022-08-17

Seda – Plateliai

Nakvynės vieta – Reginos Skridailienės kaimo turizmo sodyba „Ramybės šaltinis“ .

2022-08-18

Plateliai – Šateikiai

Nakvynės vieta – Šateikių kultūros centras.

2022-08-19

Šateikiai – Pakutuvėnai

Nakvynės vieta – Pakutuvėnų „Susitaikinimo sodyba“.

2022-08-20

Pakutuvėnų „Susitaikinimo sodyba“.

2022-08-21

Iš Pakutuvėnų „Susitaikinimo sodybos“ namo išvykstama nuo 1000 iki 1200 val. Žygio dalyviai namo išvyksta savo pačių susiorganizuotu transportu. Už nepilnamečių žygeivių išvykimą ir saugų grįžimą namo atsakingi žygeivių tėvai/globėjai.

Registracija:

Registracija į žygį vyks iki 2022 m. rugpjūčio 9 d. užpildant internetinę registracijos formą: https://forms.gle/BgbYynS8GszKGhSH8

Užsiregistravusieji apie savo nedalyvavimą žygyje privalo informuoti žygio organizatorius (2-3 dienas prieš žygį).

Starto vietoje žygio dalyviai pateikia:

1. Raštišką tėvelių/globėjų leidimą dalyvauti žygyje (asmenims iki 18 metų).
  2. Žygio dalyvio mokestį:
  3. 15 € arba 5 €/d. ŽSO nariams.
  4. 15 € arba 5 €/d. – kitų organizacijų nariams, asmenims, norintiems susipažinti su ŽSO veikla.

Norintys ir galintys finansiškai prisidėti prie šio žygio gerovės gali sumokėti didesnį mokestį.

Žygio taisyklės:

Žygio vadovai atsako:

1. Už žygeivio priežiūrą žygio metu (nuo to momento, kai žygeivis atvyksta į žygio starto vietą ir išvyksta iš jo).
  2. Už žygeivio maitinimą: pusryčiai, pietūs, vakarienė.
  3. Už žygeivio instruktavimą dėl saugaus elgesio vandenyje, darbo su aštriais įrankiais ir pan..
  4. Įvykus nelaimingam atsitikimui, susirgus – nedelsiant informuoti telefonu tėvus/globėjus, kreiptis į pirmosios pagalbos suteikimo įstaigą.

Žygio vadovai neatsako:

• Už žygeivio pamestą, dingusį turtą: telefonas, piniginė, fotoaparatas ir kt.
  • Už žygeivio sveikatos sutrikimus dėl erkių sukeliamų ligų, šienligės, astmos priepuolių ir kt., kurių sukėlimas nepriklauso nuo žygio vadovų. Už sveikatos sutrikdymo, higienos, maitinimo pažeidimus, žygio vadovybė atsako LR įstatymų numatyta tvarka.

Žygio dalyviai privalo:

• Žygio metu su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmenims nuo 16 metų).
  • Laikytis bendrosios tvarkos: būti drausmingais, gerbti kitus žygio dalyvius (nesityčioti, nenaudoti smurto), tausoti gamtą ir aplinką.
  • Laikytis kelių eismo taisyklių reikalavimų.
  • Atlyginti žalą už netyčia ar tyčia sugadintą kito žygio dalyvio turtą.
  • Saugoti asmeninius daiktus.
  • Žygio metu tausoti savo sveikatą, esant būtinybei kreiptis į medikus (Tel: 112).
  • Gerbti ir klausyti žygio vadovo (-ų) nurodymų.
  • Nedelsiant informuoti žygio vadovą (-us) apie savo ketinimus pasitraukti iš žygio.
  • Laikytis visų Lietuvos Respublikos Vyriausybės  nustatytų apribojimų ir reikalavimų, skirtų koronaviruso infekcijos suvaldymui.

Žygio dalyviams draudžiama:

1. Šiukšlinti ir pažeidinėti viešąją tvarką, kelių eismo taisykles, gamtos apsaugos ir priešgaisrinės apsaugos reikalavimus.
  2. Vartoti alkoholinius gėrimus ir narkotines medžiagas.
  3. Skleisti politinę propagandą.

Žygio dalyviai turi teisę:

1. Laisvai, nepažeidžiant kitų žmonių teisių ir laisvių, skleisti savo nuomonę.
  2. Bet kuriuo metu pasitraukti iš žygio arba atsisakyti jame dalyvauti.

Papildoma informacija:

• Žygio dalyviai privalo susipažinti su žygio taisyklėmis ir jomis vadovautis.
  • Žygio taisykles tvirtina, pakeičia, papildo tik žygio organizatoriai.

Detalesnė informacija:

sktn. sk. vytis br. Giedrius Girdvainis