9-asis žygis Mažeikiai – Pakutuvėnai

SKAUTE,

kuris (-i) nebijai iššūkių, negali neiti į priekį, turi tvirtas kojas ar dar tvirtesnį norą tokias turėti, daug patirties ar noro jos įgauti ir po to pasidalinti… – turi visa tai išnaudoti! Tai negali būti užkišta kažkur giliai ar padėta kur nors tik gražiai – visa tai – patirtį, norus, siekius, džiaugsmą – turi naudoti… Nes antraip tai greit apdulkės ir taps užmiršta! „Stiprink savo kūną ir sielą, šviesk protą“ – sako vienas skautų įsakymas. Sakyk ir Tu taip!

Pasinaudok puikia proga sustiprinti kūną ir sielą – dalyvauk jau aštuntajame tradiciniame vasaros žygyje iš Mažeikių į Pakutuvėnus. Naudokis proga. Žygiuok su tokiais pat vis nesustojančiais broliais ir sesėmis.

Laikas:
 2014 m. rugpjūčio 1924 dienomis.
Žygio pradžia: Mažeikiai, žydų kapinės. Renkamės 8.00 val., išžygiuojame 9.00 val.
 Žygiuojame 4 dienas, 2 dienas praleidžiame Pakutuvėnų kaime (Plungės r.).
Žygio maršrutas:

1 diena: Mažeikiai – Tirkšliai – Šerkšnėnai – Seda

2 diena: Seda – Žemaičių Kalvarija – Gegrėnai – Plateliai

3 diena: Plateliai – Tūzai – Žeimiai – Gargždelė

4 diena: Gargždelė – Gedgaudžiai – Reketė – Sėleniai – Bučniai – Aleksandravas –            Pakutuvėnai

(Žygio metu maršrutas gali šiek tiek  keistis)
Išankstinė registracija iki rugpjūčio 16 d. pas sktn. sk. vytį Giedrių Girdvainį (tel. nr.: 860825793, e-paštas giesas.skautas@gmail.com).
Galutinė registracija vyks rugpjūčio 19 dieną 8.00 val.

Dėl to su savimi būtina turėti:
1. tėvų/ globėjų leidimą (asmenims iki 18 metų);
2. žygio mokestį:

•  dalyviams – 30 Lt;
  • dalyviams, apie savo dalyvavimą pranešusiems po išankstinės registracijos pabaigos – 60 Lt;
  • dalyviams, prisijungusiems vienai ar kelioms dienoms – 10 Lt/ d.

(Norintys ir galintys finansiškai prisidėti prie šio žygio gerovės  gali sumokėti didesnį dalyvio mokestį).

Dalyvių amžius: nuo 14 metų.

Kilus klausimams kreiptis į sktn. sk. vytį Giedrių Girdvainį.
Pastabos:
Nepamirškite pasirūpinti transportu išvykimui iš galutinio žygio taško (Pakutuvėnų km.).
Su savimi turėkite:

•  šiek tiek papildomų pinigų nenumatytiems atvejams;
  • lietpaltį;
  • atšvaitinę liemenę, atšvaitų;
  • dubenėlį, puodelį ir šaukštą valgymui;
  • miegmaišį, kilimėlį;
  • higienos priemones, rulonėlį tualetinio popieriaus;
  • žibintuvėlį;
  • degtukų dėžutę, užlenkiamą peilį;
  • galvos apdangalą;
  • aprangą vėsiam ir šiltam orui;
  • patogią avalynę.

Tėvų/ globėjų leidimas