Br. Romualdo Tupčiausko knyga „Po lelijėlės vėliava“

 
Sk. vytis Romualdas Tupčiauskas neseniai išleido skautiškų atsiminimų knygą. 
 

 
Knygos autorius knygoje apžvelgia skautiškos ideologijos poveikį jaunimo auklėjimui savo gimtojoje Suvalkų Kalvarijoje Nepriklausomybės metais, jo įtaką rezistenciniam judėjimui okupacijų laikotarpiu, taip pat rašo apie dabartinių laikų skautybės aktualijas, užjūrio tautiečių paramą. Knygoje ypatingai įdomios ir istoriškai svarbios yra skautų atkūrimo temos. Atkuriamajame skautų suvažiavime 1991 m. jis buvo išrinktas į skautybės propagandos komisiją du dešimtmečius užsiėmė leidyba ir redagavimu šių leidinių: „Laužas“, „Skautų aidas“, taip pat bendradarbiavo ir su rašiusiais
skautybės tema
kitoje spaudoje, skaitė paskaitas. 

 
Knygos kaina – 20 Lt. 
Norintys įsigyti šią knygą, turi kreiptis į s. Dovilę (dovepra@gmail. com arba 869676010).
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *