Archyvas

Kartu eisim tarnauti Dievui, Tėvynei ir artimui!

Nuaidėjus praeitai savaitei, pagaliau grįžtame į ritmą ir galime atsigręžti į puikiai praėjusią stovyklą! Sunku išskirti, kas labiausiai įsiminė ŽSO 30-mečio stovykloje, tačiau tikime, kad kai kuriems skautams ši stovykla bus įsimintina ne tik dėl patirtų nuotykių, bet ir dėl svarbių pasižadėjimų!

Sveikiname, broliai ir sesės, davus jaunesniojo skauto, skauto, patyrusio skauto, vyresniosios skautės ir skautininko įžodžius! Sėkmės šiame ypatingame kelyje! Budėkit!

„Pasižadu stengtis mylėti Dievą ir Tėvynę, vykdyti jaunesniųjų skautų įstatus ir kasdien padaryti gerąjį darbelį“ – šį jaunesiojo skauto įžodžio tekstą ištarė Gerda Simonavičiūtė, Ieva Šukytė, Joris Matiukas, Nojus Samulionis, Nojus Maciulevičius, Elzė Ruzgytė, Tėja Gervinskytė, Gabija Narvilaitė, Dominyka Gaudutė, Ovidijus Saudargas, Mykolas Kundrotas, Rugilė Liutkutė.

„Brangindamas savo garbę pasižadu stengtis tarnauti Dievui ir Tėvynei, padėti artimui ir vykdyti visus skautų įstatus ir įsakymus“ tarė ir skauto įžodį davė Viktorija Jokubaitytė, Fausta Maciulevičiūtė, Einius Derkintis, Smiltė Beresnevičiūtė, Rugilė Šopaitė, Elvinas Kazakauskas.

Atsakomybę būti pavyzdžiu ir patyrusio skauto įžodį – „Brangindamas savo garbę pasižadu stengtis tarnauti Dievui ir Tėvynei, padėti artimui, vykdyti visus skautų įstatus ir įsakymus bei būti pavyzdžiu jaunesniam skautui“ – davė Kristina Mekaitė, Ingrid Guerrero Gedutis, Augustė Šilinskytė, Rafael Guerrero Gedutis, Vaida Vaitkutė, Ramunė Šilinskytė, Goda Kunikaitė.

Vyresniosios skautės įžodį davė Greta Bružaitė, Beatričė Matiukaitė, Austėja Šimkutė.

„Brangindamas savo garbę pasižadu stengtis tarnauti Dievui, Tėvynei ir artimui, būti pavyzdžiu jaunesniems skautams ir dirbti skautijos gerovei“ ištarė ir skautininko įžodį davė Eglė Katkutė ir Brigita Beniušytė.

Sėkmės skautybės kelyje, kuris bus kupinas ne tik džiugių, bet ir sunkių akimirkų! Tačiau prisiminkite, dėl ko esate skautai ir darykite pasaulį gražesnį, negu radote! Būkite atviri kitiem, o svarbiausia – sau!

DIEVUI, TĖVYNEI, ARTIMUI!