Archyvas

Emblemos ir dainos konkursas stovyklai „Miškan“

Skelbiame ŽSO vasaros stovyklos ,,Miškan“ emblemos ir himno konkursą! 

Nepatingėk pagalvoti, koks paveikslėlis puikiausiai iliustruotų stovyklos pavadinimą bei idėją, nupiešk jį ar sumaketuok kompiuteriu ir atsiųsk el paštu: stovykla@zemaitijosskautai.lt. Taip pat lauksime ir tavo iš širdies plaukiančių melodingų eilių, eilučių stovyklos himno konkursui.

O kad būtų lengviau galvoti, primename:

Žemaitijos skautų organizacijos stovykla vyks 2019 liepos 21 – 27d. Dingailių k., Sedos sen., Mažeikių r.

STOVYKLOS IDĖJA:

Praūžus šimtmečio šėlsmui ir šventimui šįkart stovyklautojų laukia iššūkis: galbūt teks išbandyti kažką, ką skautai naudojo prieš 50 metų, galbūt teks nueiti ne vieną kilometrą, galbūt iškeisti skilties narį į informaciją –  o galbūt nieko panašaus į tai?

Kiekvieną kartą eidamas į mišką pakeli akis ir pamatai jo galybę. Eiti miškan – priimti naują iššūkį, susitikti su šitos civilizacijos gyventojais ir pažinti čia tvyrančią hierarchiją. Tai – atsidurti akistatoj su pačiu savimi – savo identitetu ir savo pasirinkimais.

Jei nori nuotykio, nežinomybės adrenalino – renkiesi veikti. Jei tau ir taip gerai – laisva valia nesiimti paskirto iššūkio. Tikras skautiškas išgyvenimas su prieskoniais: viskas ko tau reikia, kaip ir duota, bet norint daugiau – kviečiama pasinerti į užduočių laviną. Niekada nežinai, kas tai bus.

Stovyklos akcentais šiemet pasirinkta:

 • Gamtos pajautimas – ,,Gamtos tyrinėjimas yra viena pagrindinių skautavimo veiklų“. [R.B.-P.].
 • Žemaitiškumas – 2019 m. paskelbti Žemaitijos metais, tad šiemet stovykloje didelis dėmesys bus skiriamas etnografinio regiono pažinimui ir savęs, kaip Žemaitijos gyventojo suvokimui.
 • Budėjimas – ,,Nėra nieko panašaus į ,,Budėk“, ar ne? Būti pasiruošusiam tam, kas atrodo įmanoma, net jei ir neatrodo tikėtina.“ [R.B. –P.]. Visą savaitę stovyklautojai sulauks iššūkių ir užsiėmimų, lavinančių jų gebėjimą greitai reaguoti, prisiimti atsakomybę, pasitikėti savimi ir kitu bei būti artimu kiekvienam sutiktam žmogui.
 • Žvalgyba, pėdsekystė – ,,vienas iš svarbiausių dalykų, kurių skautas turi išmokti, – nieko nepražiūrėti. Jis turi įsidėmėti mažmožius ir smulkmenas, suvokti jų prasmę.” [R.B.-P.]. Stovyklos metu ne kartą bus mestas iššūkis stovyklautojų pastabumui. Gilinsimės ne tik į tiesioginius pėdsakus, bet stengsimės pastebėti, išgirsti ir šalia esantį savo brolį ir sesę.

Atkreipk dėmesį:

REIKALAVIMAI EMBLEMAI

 • Emblema turi būti originali (sukurta Tavo paties/pačios).
 • Emblema turi būti susijusi su vienu iš šių punktų: stovyklos idėja, stovyklos akcentais, stovyklos pavadinimu.
 • Žinoma, emblema turi atrodyti skautiškai :}

REIKALAVIMAI HIMNUI

 • Himnas turi būti originalus (sukurtas Tavo paties/pačios).
 • Himnas turi būti susijęs su stovyklos idėja, stovyklos akcentais, stovyklos pavadinimu.
 • Himną turi sudaryti mažiausiai 2 posmeliai ir priedainis.
 • Himnas turi turėti melodiją, tačiau sukurti/parašyti instrumentinės versijos nebūtina.

KITA INFORMACIJA

 • Emblemos, himnai neatitinkantys reikalavimų, nedalyvaus konkurse.
 • Vienas dalyvis gali siųsti daugiau negu vieną pasiūlymą.
 • Pasiūlymus siųsti iki birželio 23 d. stovyklos viršininkei vyresn. sk. s. Eglei Katkutei (el. paštu stovykla@zemaitijosskautai.lt ). Laiške nurodyti savo vardą, pavardę ir vienetą.

EMBLEMOS IR HIMNO RINKIMAI

 • Stovyklos emblemą bei himną ir dar po du prizininkus išrinks stovyklos štabas birželio 25 dieną.

KONKURSO NUGALĖTOJAI *

I vieta – kelialapis į stovyklą.

II vieta – 50 % nuolaida kelialapiui į stovyklą.

III vieta – 30 % nuolaida kelialapiui į stovyklą.

* vasaros stovyklų konkursų laimėtojai, laimėję prizinę vietą ne viename, o keliuose konkursuose gali nuspręsti kam nori perleisti vieną iš savo prizų – kelialapio nuolaidą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *