Jubiliejinė stovykla – ką veiksi ir kuo joje būsi…

BROLI, SESE!

Kviečiame Tave dalyvauti jubiliejinėje stovykloje (2011 m. liepos 25 – 31d.), kurioje susitiks įvairių kartų skautai, tam kad atgaivintų tai, kas šiandien jau pamiršta, susitiktų su seniai matytais broliais ir sesėmis, pasidalintų…

 

Ką veiksi ir kuo joje būsi Tu?

    Myli vaikus, nori jiems dovanoti viską, ką gali ir būti jiems vyresniuoju broliu ar sese? – Tavęs laukia jaunesniųjų skautų pastovyklės komendantė s. Jūratė (869222810, jurate.stoniene@gmail.com)
    Nori daug laiko praleisti šauniųjų sesių būryje, daug juoktis, dainuoti  ir tuo pat metu būti  ta sese, kuri stovykloje neš žibintą ir skleis šviesą kartu su mažu būreliu savo seserų? – Tavęs laukia sesių pastovyklės komendantė s. Laima (862749453, sesulalaima@gmail.com)
    Svajoji statyti didžius statinius, šaukti garsius šūkius, kurti vienybę brolių tarpe, juos mokyti ir būti pavyzdžiu? – Tavęs laukia brolių pastovyklės komendantas br. Andrius  T. (864698914, mixxxiukas@gmail.com)
    Turi daug idėjų, degi noru jas įgyvendinti, esi kūrybingas, pasiruošęs atiduoti visą save – Tavęs laukia programos koordinatorė s. Dovilė (869676010, dovepra@gmail.com)
    Turi klausimų, neaiškumų, pasiūlymų ar nori ir gali kaip kitaip prisidėti prie stovyklos įgyvendinimo – Tavęs laukia stovyklos viršininkas br. Andrius B. (862883236, andriuibyciui@yahoo.com)

„Atkreipk akis į mažus dalykus, nes jie – didelių dalykų pradžia.“
Pradėkime nuo mažų dalykų. Kartu. Ir net nepastebėsime, kaip ir tai, ką darome Auga, ir mes patys Augame.
Nelauk kitų metų – pradėk jau dabar!

Stovyklos štabas

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *