Archyvas

Kartais trūksta vos 2 %

Vienas gerasis darbelis gali pakeisti vieno žmogaus dieną.
Du gerieji darbeliai keičia dviejų.
Mūsų yra 275 ir mes kiekvieną dieną padarome 275 gerųjų darbelių.

Žemaitijos skautų organizacija kviečia paremti skautišką veiklą deklaruojant pajamas už 2018m. ir skirti 1 arba 2 proc. Jūsų pasirinkimas kiekvienais metais padeda skautui nuvažiuoti į kitame mieste vykstančius renginius, jų metu dalyvauti turiningoje programoje, o grįžus veiklą tęsti savo mieste.

Deklaruoti savo pajamas galima http://deklaravimas.vmi.lt/ iki gegužės 1 d. ir skirti 1 arba 2 proc. pajamų mokesčio dalį.
Pildant formą reikia nurodyti mokestinį laikotarpį. Jei kitais metais taip pat ketinate skirti savo paramą Žemaitijos skautų organizacijai, galite pasirinkti metus, iki kurių norite tai padaryti. Šiuo metu leidžiama iki 2022 m. Tokiu atveju, iki 2023 m. šios formos pildyti nebereikės.

Kaip tai padaryti? Tikslius žingsnius rasite čia:
2-proc.-parama-Žemaitijos-skautų-organizacija

Mūsų rekvizitai:
Žemaitijos skautų organizacijai
Įmonės kodas 193025116

Ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *