Archyvas

Knyga „Žemaitijos skautų keliais“

Dėmesio, dėmesio! Skautų bendruomenei pristatoma Žemaitijos skautų organizacijos „Saulės“ vyr.sk. būrelio narės pat. sk. Agnės Ančaitės knyga „ŽEMAITIJOS SKAUTŲ KELIAIS“.

Knygoje apžvelgiamos metų metus Žemaitijos skautų organizacijos skautų lankytos vietos bei tos vietos, kurios yra visai šalia mūsų, bet rečiau lankomos. Tai vietos, išimtinai susijusios su mūsų organizacija – skautais, išsidėsčiusiais visos Žemaitijos teritorijoje bei Šiaulių mieste.

 

Mes, skautai, dažnai žygiuojame, praeiname įvairias vietas ir retas susimąstome apie tai, kas įvyko vienoje ar kitoje aplankytoje vietoje. Kartais viena istorijos detalė gali suteikti visai kitokį žygio ar išvykos atspalvį. Taigi ši knygelė bus naudinga ne tik planuojant žygius ar stovyklas, bet ir norint pažinti savo kraštą.

 

Knygoje gausu ne tik įdomios istorinės informacijos, bet ir nuotraukų, prisiminimų. Knygelę bus įdomų skaityti įvairaus amžiaus skautams ir ne tik. Turėkite ją visada savo kuprinėje ir jūsų kelionė taps nepakartojama !

 

Dėl knygelės gavimo galima kreiptis į:

Pat. sk. Agnę Ančaitę, agne.ancaite@gmail.com
Vyr. sk. Sigitą Sakaitę,  pensylvanniasame@gmail.com

Taip pat, jau greitu laiku, knygelė pasieks kiekvieną Žemaitijos skautų vienetą.

Knygelė platinama nemokamai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *