Archyvas

Liepos 7- ios nakties įvykis

Liepos 7-ios nakties kriminalas

Šiandien (liepos 8 d.) buvo gauta informacija iš anonimo (tikriausiai taip pat dalyvavusio kriminale), jog liepos 7- ios naktį buvo įvykdytas kraupus kriminalas. Vietos gyventojai negalėjo to patvirtinti, nes viskas vyko itin slaptai… Sklinda gandas jog tą naktį skautai surengė keistas apeigas, kurių metu buvo „parištos” dvi sesės ir vienas brolis. Skautai tas apeigas vadina įžodžio davimu, tad jeigu esi skautas tikriausiai žinai ką turi dabar pat padaryti!

Tris kartus valio trims šventinės nuotaikos kaltininkams, kurie slapčia liepos 7-ios naktį davė įžodžius:

 

Skautininko:

  • Dovilė Prakapaitė
  • Jurgita Girdvainienė

 

Patyrusio skauto:

  • Dainius Rūdis

BUDĖKIT!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *