Archyvas

Lietuva 2030

Nori įspūdingos ir nepamirštamos vasaros?!
DALYVAUK ATRANKOJE!

 

Jei Tu esi jaunas, energingas, negana to – mėgstantis bendrauti ir užmegzti naujas pažintis, siūlome nepraleisti progos sudalyvauti atrankoje į misiją „Lietuva 2030“ !

Nuo 2011 m. liepos 6 d. septynios komandos po 5 žmones leisis į mėnesio trukmės kelionę po Lietuvos miestus, miestelius ir kaimus.  Viena komanda aplankys 15 miestų, kiekviename iš jų praleisdama 2 dienas. Kelionės metu bus aplankyti visi 103 Lietuvos miestai.

Vizito metu komandų nariai susitiks su vietovės gyventojais ir netradicinėmis priemonėmis dalinsis mintimis kokią Lietuvą ir jos kontekste savo miestą jie įsivaizduoja po 20-ies metų. Projekto dalyviai pristatys „Lietuvos pažangos viziją –  Lietuva 2030“. Ši pažangos strategija turėtų tapti pagrindiniu strateginio planavimo dokumentu, pagal kurį būtų ruošiami visi kiti planavimo dokumentai.

Pažangos strategija „Lietuva 2030“ – šią viziją apie metus laiko rengė iš trisdešimties iškilių Lietuvos asmenybių (tokių kaip istorikas A. Bumblauskas, režisierius O. Koršunovas, ekonomistai R. Kuodis ir J. Čičinskas, politologė A. Ramonaitė, prezidentės patarėjai V. Būdienė ir N. Ūdrėnas, įmonių vadovai R. Dargis, A. Zabulis, P. Masiulis, V. Butkus, I. Laursas, ministras pirmininkas, ministrai ir kiti žinomi žmonės.

Ką Tau reikia žinoti:

  • Atranka vyksta iki birželio 10 d. 22 val.; 
  • Jeigu nori dalyvauti projekte, turi atsiųsti savo Gyvenimo aprašymą ir motyvaciją, kodėl būtent Tu esi vertas dalyvauti MISIJOJE; 
  • Viską reikia siųsti el. paštu erika.kurockina@gmail.com; 
  • Atrinktiems dalyviams bus organizuojami mokymai birželio 13 – 15 d. Vilniuje; 
  • Priklausomai nuo galimybių, projekte galima dalyvauti 15 dienų, arba 30 dienų. Šį pageidavimą būtina nurodyti teikiant motyvaciją dalyvauti;
  • Visos dalyvių išlaidos susijusios su projekto įgyvendinimu bus padengtos organizatorių.

 

Susidomėjai??? Nedelsk! Siųsk motyvaciją ir dalyvauk! Mes tau pažadame būrį naujų draugų, neišdildomus įspūdžius, patirtį ir gerą nuotaiką ilgam!

 


Projekto organizatoriai:

Lietuvos liberalus jaunimas
Jaunimo organizacija DARBAS
Jaunųjų liberalų aljansas
Jaunųjų konservatorių lyga
Tvarkos ir teisingumo jaunimo lyga
Lietuvos jaunųjų socialliberalų sąjunga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *