Orentasinis žygis „Pažinkime Šiaulius 2“

Ankstų šeštadienio rytą susirinkome visi prie Šalkauskio gimnazijos. Jonis ir Povilas neskubėdami paaiškino mums mūsų užduotį ir išdalinę žemėlapius skubiai pasišalino. Nors mūsų buvo tik 5, aš (Agnė, vilkų skiltininkė), Jogilė, Martynas, Greta (vilkų skiltis), Ąžuolas (kmynų skiltis), tačiau visi buvome puikiai nusiteikę. Po kiek laiko sužinojome, kad atsirado ir kita komandą pavelavelių. Tai Modesta (saulėgrąžų skiltis) ir Eidmantas (kmynų skiltis).
Pravaikšiojom kelias valandas po Šiaulių miesto centrą ir sekėsi mums nekaip, tačiau dėl to nenukabinome nosies, nes buvo labai smagu būti kartu. Kadangi mūsų mažieji vilkiukai greit pavargo ėjome tiesiai prie mūsų laužavietės, pas Jonį ir Povilą. Ten jau sedėjo Modesta ir Eidmantas. Jiems sekėsi puikiai.
Neilgai delsėme ir užsikūrėme laužą. Tada broliai įtempė virves ir paruošė mums trasą. Man buvo labai smagu, kad daugumai vilkiukų labai patiko eiti virve atsiremiant į žemę tik su pagaliu. Dėja nevisi įveikė aukščio baimęir nedabaigė trasos , o kiti net nėjo. Pabaigę trasą virėme makaronus. Pavalgę makaronų su „tušonke“, ėjome žaisti „slepynių“.
Galiausiai visi patenkinti išsiskirstėme namo. Nors mano komandai nelabai sekėsi orentuotis žemėlapyje, bet diena praėjo labai šauniai. Norėčiau tokių dienų, kad būtų daugiau