Patvirtintas 2013 m. Jubiliejinės stovyklos viršininkas

Šį savaitgalį, spalio 16 d., įvykusio Lietuvos skautiškų organizacijų „Apskritojo stalo“ posėdžio metu, Lietuvos skautiškų organizacijų vadovai vienbalsiai patvirtino 2013 metų Jubiliejinės stovyklos viršininką. Juo tapo skautininkas, skautas vytis, kunigas ir skautų dvasios tėvas Vilius Viktoravičius.

Brolis Vilius yra tas žmogus, kuriuo patikėjo visos organizacijos – skautauti pradėjęs kartu su Lietuvos Neprikausomybės atkūrimu, dalyvavęs daugelyje Tautinių ir Jubiliejinių stovyklų, turintis didelių jaunimo renginių (Lietuvos jaunimo dienos) organizavimo patirties.

Pagrindinė stovyklos idėja – artėjant 2018 metams, kai minėsime skautų Lietuvoje įkūrimo 100-metį, 2013 metų stovykla galėtų būti kaip pasiruošimo šiam jubiliejui galimybė.

Pagrindinė stovyklos tema – Vienybė, stovyklos geografija – Lietuva ir pasaulis. Bendradarbiaujant Lietuvoje bei su Lietuvių skautų sąjunga užsienyje, 2013 m. Jubiliejines stovyklas (Lietuvoje ir išeivijoje) sujungtų bendras stovyklų pavadinimas, šūkis, logotipas, būtų keičiamasi informacija bei dalyvių skiltimis.

Po šio posėdžio jau laukia nuoseklūs Jubiliejinės stovyklos paruošiamieji darbai – apie jų eigą, reikiamą pagalbą bei prisijungimą į štabą, bus reguliariai teikiama informacija.

 

                                                                                                               Budėkime !

Gero vėjo !

Ad Meliorem !

Lietuvos skautiškų organizacijų „Apskritojo stalo“ informacija

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *