Archyvas

Perkūno ir Šv. Jurgio draugovėse – naujos draugininkės!

2020 m. balandžio 4 d. nuotoliniu būdu vyko Tarybos posėdis, kurio metu buvo patvirtintos naujos Perkūno ir Šv. Jurgio draugovių draugininkės.

L.e.p. draugininkę pat. sk. Deimą Jokubaitytę keičia pat. sk. Ieva Šukytė, kuri jau praeitą Tarybos posėdį buvo išrinkta eiti draugininkės pareigas, tačiau dėl akademinių priežasčių turėjo pusmečiui stabdyti savo veiklą. Tad sveikiname Ievą sugrįžus! O Deimai norime padėkoti už jos pasiryžimą vesti draugovę pirmyn – jos pavyzdys mums visiems primins, jog, kur yra noras, ten yra ir kelias!

Šv. Jurgio draugovės ilgametį vedlį sktn. sk. vytį Giedrių Girdvainį keičia vyresn. sk. Kristina Rudokaitė! Sveikiname Kristiną ir linkime sėkmės naujose pareigose! Taip pat norime padėkoti broliui Giedriui, kuris Šv. Jurgio draugovės gerovei skyrė daug savo laiko, pastangų ir rūpesčio! Ačiū, broli, už tavo tarnystę!

Taigi, sveikiname naująsias draugininkes ir linkime kuo didžiausios sėkmės skautiškame kelyje! Veskite savo skautus tik pirmyn!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *