Lauzu-Karta_stovykla_skautai_skautas_zemaitijos skautai_prijunk prie skautu Archyvas

Prisijunk prie skautų

Sakoma, kad vaikai geriausia auga ten, kur kartu auga ir suaugusieji. Ten, kur mokomės vieni iš kitų, nepaisydami amžiaus ar patirties. Intuityviai mokomės iš to, ką matome, o ne iš to, ką girdime. Skautų judėjimas visame pasaulyje nebūtų išlikęs be tų žmonių, kurie skyrė savo laiką vaikams. Be piniginio atlygio ar apdovanojimų, bet su dideliu džiaugsmu ir užsidegimu. Atgal jie gavo neišmatuojamo dydžio dovanų, pamokų ir patirčių.

Nesvarbu, kiek Tau metų, kuriame Žemaitijos kampelyje gyveni, kur dirbi ar kiek vaikų turi – mes, skautai, kviečiame Tave tapti Žemaitijos skautų organizacijos dalimi. Tapti milijonus žmonių pasaulyje vienijančio ir tą pasaulį keičiančio judėjimo dalimi.

O ar žinojai, kad skautų įkūrėjui Robertui Baden Powelliui skautybės idėja užgimė, kai jam buvo 50 metų? Tikimės, kad šis faktas padrąsins Tave leistis į pažintį su skautavimu!

Pati geriausia vieta susipažinti su skautais yra stovykla ar žygis. Tad kviečiame Tave dalyvauti žygyje aplink Plinkšių ežerą, kuris vyks spalio 5 dieną!

Daugiau informacijos:

Vyriausioji skautininkė sktn. vyresn. sk. Dovilė Byčienė

  +370 698 10 986

              vyr.skautininkas@zemaitijosskautai.lt

Kviečiame iš arčiau susipažinti su mumis – ŽSO dokumentinis filmas „Esu ten, kur noriu būti“

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *