Stovykla kupina spalvų!

,, …Pats tikriausias kelias į laimę yra nešti laimę kitiems žmonėms. Bandykite juo eiti ir palikite šį pasaulį truputį geresnį negu radote. Ir kada ateis Jūsų eilė artėti prie mirties, galėsite mirti laimingi, jausdami, kad neleidote laiko tuščiai, bet padarėte viską, ką galėjote…”

Robert′o Baden-Powell′io paskutinioji laiško skautams ištrauka

Žemaitijos skautų organizacijos vasaros stovykla ,,Ont rubežiaus”, vykusi liepos 23-29 dienomis, prabėgo kupina nuotykių, palikdama ryškius pėdsakus kiekvieno, o ypač šių skautų, gyvenimuose.

Jaunesniojo skauto įžodį davė sesės Vilija Terminaitė ir Laima Jonaitytė iš Perkūno draugovės.

Skauto įžodį davė sesės Beatričė Kaunickytė, Julija Stanelytė ir Greta Bružaitė iš Šv. Jurgio draugovės, Smiltė Janulytė iš Perkūno draugovės ir brolis Gintaras Ginotis iš Šv. Pranciškaus draugovės.

Patyrusio skauto įžodį davė sesė Rosita Urnikytė iš Vydūno draugovės, brolis Karolis Pulmickas iš Šv. Jurgio draugovės, brolis Domantas Dacys iš Medeinos draugovės, sesė Klaudija Ivanovaitė iš Piligrimo draugovės, sesės Ieva Šukytė ir Julita Petruninaitė iš Perkūno draugovės bei brolis Egidijus Čemalonskas iš Šv. Pranciškaus draugovės.

Vyresniosios skautės įžodį davė sesės Agnė Račkauskaitė, Gintarė Valterytė, Kristina Rudokaitė, Vykinta Zeleckytė ir Brigita Beniušytė iš ,,Saulės” vyresniųjų skaučių būrelio.

Skautininko įžodį davė sesė Rūta Brazlauskaitė iš ,,Šatrijos” vyresniųjų skaučių būrelio bei Valdybos.

Džiaugiamės ir didžiuojamės! Budėkite!