Stovykla MIŠKAN – nauji skautai, nauji pažadai, naujos atsakomybės!

2019 m. liepos 21 – 27 dienomis vykusioje stovykloje „Miškan“ 26 skautai, brangindami savo garbę, davė įžodį, kurį ne tik prisimins, bet ir stengsis jo laikytis. O kaskart prisimindami ir vykdydami duotą įžodį jie padarys pasaulį geresniu nei jį rado.

„Pasižadu stengtis mylėti Dievą ir Tėvynę, vykdyti jaunesniųjų skautų įstatus ir kasdien padaryti gerąjį darbelį“

Jaunesniojo skauto įžodį davė šie broliai ir sesės: Paulius Pagojus, Mantvydas Andriekus, Mantas Mališauskas, Ignas Goštautas, Greta Jasmontaitė, Eitvilė Mažeikaitė ir Saulė Noreikaitė.

„Brangindamas savo garbę pasižadu stengtis tarnauti Dievui ir Tėvynei, padėti artimui ir vykdyti visus skautų įstatus ir įsakymus“

Skauto įžodį davė šie broliai ir sesės: Rafael Guerrero Gedutis, Grantas Kleinauskas, Ingrid Guerrero Gedutis, Evelina Kontrimaitė, Laisvūnė Šimonytė, Augustė Šilinskytė, Austėja Lingytė, Martynas Balsys, Vaida Vaitkutė, Jogaila Eičinas ir Gintaras Brazdeikis.

„Brangindamas savo garbę pasižadu stengtis tarnauti Dievui ir Tėvynei, padėti artimui, vykdyti visus skautų įstatus ir įsakymus bei būti pavyzdžiu jaunesniam skautui“

Patyrusio skaut0 įžodį davė šie broliai ir sesės: Justė Myslovskytė, Emilija Paužuolytė, Enrika Pakulnevičiūtė, Monika Būtienė, Emilija Plungytė, Tomas Kleinauskas ir Gintaras Ginotis.

„Brangindamas savo garbę pasižadu stengtis tarnauti Dievui, Tėvynei ir artimui, būti pavyzdžiu jaunesniems skautams ir dirbti skautijos gerovei“

Skautininko įžodį davė sktn. vyresn. sk. Ilona Jasaitienė.

Sveikiname įžodžius davusius skautus! Linkime, kad šis svarbus gyvenimo įvykis ilgai išliktų jūsų širdyse!