Naujienos

Stovykla Pabusk 2024

Įsivaizduok, esi ištraukiamas iš kasdienybės ir nugabentas į negyvenamą salą. Visa laimė, nesi vienas. Net tavo komanda nėra vienintelė šioje saloje. Viskas būtų paprasta, jei ne iššūkis, kurio sudėtingumas ir visapusiško pasirengimo reikiamybė palaužia ne vieną. Senesni skautai tikriausiai jau suprato, kad ŽSO stovykla PABUSK ir jos programa bus paremta laidos IŠLIKIMAS idėja. 

Išlikimas prasideda: 2024 m. gegužės 10-12 d.
Lokacija: Dingailių k., Sedos sen., Mažeikių r. sav.
Prisistatymas į lokaciją: 2024 m. gegužės 10 d. nuo 17:00 iki 18:00
Lokacijos apleidimas: 2024 m. gegužės 12 d. nuo 11:00 iki 12:00

Gyvenimo sąlygos:

IŠLIKIMO metu gyvenimas verda vienetuose: draugovėse, gaujose. Vienetai patys yra atsakingi už nakvynės sąlygas bei maitinimąsi. Rekomenduojame kelti sau iššūkius ir gyvenimo sąlygomis atspindėti patyrimo lygius. Jeigu yra poreikis ŽSO inventoriui kviečiame susisiekti su Turto skyriaus vadovu sk. vyčiu Tomu Kleinausku.

Programa:
Gegužės 10 diena:
17:00 – 18:00 Atvykimas
18:00 – 19:00 Vakarienė
19:00 – 19:30 Rikiuotė
19:30 – 20:30 Įsikūrimas
21:00 – 22:00 Laužas
23:00 Miegas

Gegužės 11 diena:
07:30 – 7:45 Kėlimasis
07:45 – 08:00 Mankšta
09:00 – 10:30 Pusryčiai
10:30 – 10:45 Rikiuotė
11:00 – 13:00 I iššūkis
13:00 – 14:30 Pietūs
15:00 – 17:00 II iššūkis
17:00 – 18:30 Vakarienė
19:00 – 19:30 Rikiuotė
19:30 – 20:00 Pasiruošimas laužui
20:00 – 22:00 Laužas
23:00 Miegas

Gegužė 12 diena:
7:30 – 7:45 Kėlimasis
7:45 – 08:00 Mankšta
09:00 – 10:30 Pusryčiai
10:30 – 12:00 Tvarkymasis ir išvažiavimas

Registracija:

Stovyklautojų registracija vykdoma vieneto vadovų iki gegužės 2 d., pateikiant dalyvio vardą, pavardę, įžodį, patyrimo laipsnį, skilties pavadinimą, gimimo datą, dalyvio telefono numerį, vieno iš tėvų/ globėjų telefono numerį. Vienetų vadovai galutinį dalyvių sąrašą pateikia vyresn. sk. Emilijai Gulbinaitei egulbinaite@gmail.com iki gegužės 3 d. 

Asmenys nepriklausantys draugovei, gaujai ar būreliui registruojasi pas vyresn. sk. Emiliją Gulbinaitę pateikdami tokią pačią informaciją iki gegužės 3 d.

Stovyklautojui į stovyklą atsivežti būtina:

  • Raštišką tėvų/ globėjų leidimą dalyvauti stovykloje (nepilnamečiams dalyviams);
  • Prožektorių;
  • Atlenkiamą peiliuką;
  • Drabužius ir avalynę pagal atitinkamą orą, patogius judėjimui;
  • Lietpaltį, guminius batus (jei savaitgalį prognozuojamas lietus);
  • Miegmaišį, kilimėlį;
  • Palapinę (jeigu neturima, suderinti kitą miegojimo vietą su vieneto vadovu);
  • Higienos reikmenis;
  • Valgymui skirtus indus ir įrankius;
  • Skautišką uniformą, 
  • Kita: meninei saviraiškai reikalingas priemones ir t. t.

Vienetui į stovyklą atsivežti būtina:

  • Maisto gamybai reikalingą inventorių, produktus ir priemones;
  • Geriamojo vandens maisto gamybai ir vieneto reikmėms;
  • Stovyklavimo inventorių;
  • Kita savo nuožiūra.

Saulės vyresn. sk. būrelis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *