Archyvas

Stovykla „Pabusk“

Data: 2016 m. gegužės 6-8 d.
Vieta: Dingailių k., Sedos sen., Mažeikių r. sav.
Programa
Gegužės 6 d.
nuo 19.00 atvykimas
21.00 vakaro laužas
Gegužės 7 d.
iki 9.00 pusryčiai (tiems, kurie atvyko penktadienį)
9.00-10.00 atvykimas
10.15 atidarymo rikiuotė
11.00 varžybos
14.00-16.00 pietūs
16.00-18.00 laisvas laikas + galimybė pakartoti rungtis
18.00 apdovanojimai
21.00 vakaro laužas
Gegužės 8 d.
iki 9.00 pusryčiai
9.00 stovyklos uždarymo rikiuotė
10.00-12.00 susitvarkymas ir išvykimas namo
Registracija iki gegužės 5 d. privaloma dalyviams iki 18 m. pas Andrių Byčių (andrius.bycius@gmail.com). Registruojantis reikia nurodyti vardą, pavardę, draugovę / gaują, amžių. Jaunesniuosius skautus registruoja gaujų vadai, taip pat reikia nurodyti, kas bus atsakingas už jaunesnįjį skautą stovyklos metu.
Informacija stovyklautojams
 
Maitinimas: maisto produktais, reikalingu inventoriumi ir maisto gamyba rūpinasi patys stovyklautojai. Draugininkai / gaujų vadai yra įpareigojami pasirūpinti, kad atvykstantys į stovyklą stovyklautojai būtų tinkamai pasirūpinę maisto kiekiu. Rekomenduojama kooperuotis ir gaminti maistą draugovėmis ar skiltimis. Jei iš draugovės atvyksta tik keli skautai, galima tartis ir jungtis su kitomis draugovėmis ar skiltimis. Dėl poreikio pasinaudoti ŽSO inventoriumi – kreiptis į pat. sk. br. Igną Jonkauską.
Programa: laisvo stiliaus, tad atvykti reikėtų su nuotaika pabusk ir daryk pats:)
Privalomų daiktų sąrašas:
  • Apranga (priklausomai nuo prognozuojamų oro sąlygų)
  • Kilimėlis, miegmaišis
  • Indai ir įrankiai valgymui
  • Šiukšlių maišas
  • Raštiškas tėvelių / globėjų leidimas dalyvauti stovykloje

Rekomenduojamų daiktų sąrašas:

 

  • Šiltas megztinis ir kojinės
  • Guminiai batai (botai)

Kiti daiktai – savo nuožiūra, atsižvelgiant į kuprinės dydį ir galimybėmis ją panešti:)

Kontaktinis asmuo: sktn. sk. vytis Andrius Byčius (8 684 34474)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *