Stovykla „Skautų Marsas”

ŽEMAITIJOS SKAUTŲ ORGANIZACIJA
2020 m. liepos 19-25 d.
Vasaros stovykla

Stovyklos data: 2020 m. liepos 19-25 d.
Stovyklos vieta: Dingailių km., Sedos sen., Mažeikių r.

Stovyklos vadovybė:

• Stovyklos viršininkė – vyresn. sk. s. Agnė Račkauskaitė, +37062172608, stovykla@zemaitijosskautai.lt
  • Stovyklos viršininkės adjutantė – pat. sk. s. Austėja Šimkutė, +37068012018, info@zemaitijosskautai.lt
  • Stovyklos komendantas – pat. sk. br. Egidijus Čemalonskas +37061459858, egidijausc@gmail.com
  • Programos koordinatorė – vyresn. sk. s. Brigita Beniušytė, +37060726530
  • Jaunesniųjų skautų pastovyklės komendantė – pat. sk. s. Beatričė Matiukaitė
  • Sesių pastovyklės komendantė – sk. s. Laisvūnė Šimonytė
  • Brolių pastovyklės komendantas – pat. sk. br. Tomas Kleinauskas
  • Stovyklautojų maitinimo koordinatorė – vyresn. sk. s. Eglė Katkutė
  • Stovyklos apsaugos viršininkas – pat. sk. br. Lukas Račkauskas
  • Šeimų pastovyklės komendantė – pat. sk. s. Monika Būtienė

Stovyklos pristatymas
     Šiemet stovyklos štabas kviečia į stovyklą su šūkiu: „Savo noru aš einu ir pagalbos ranką tau tiesiu!“
Tad šių metų ŽSO vasaros stovykloje skirsime dėmesį bendrystei ir savanorystei. Stovyklos metu kviesime kiekvieną stovyklautoją ugdyti savo asmeninius įgūdžius, skirsime dėmesio mokymuisi dirbti komandoje, pastebėti šalia esantį brolį ar sesę bei veikti bendradarbiaujant. Tai bus savaitė, kurios metu stovyklautojai sulauks daug iššūkių, reikalaujančių įveikti patį save, prisiimti atsakomybę bei pasitikėti savimi ir būti artimu kiekvienam žmogui.

Gyvenimo sąlygos
       Gyvenimas gamtoje, nakvynė palapinėse, po tentais arba kitokiose savo pasigamintose pastogėse. Dalyviai bus suskirstyti į keturias pagrindines gyvenamąsias erdves – pastovykles: jaunesnieji skautai (nuo 8 iki 11 m.), skautės (nuo 12 m.), skautai (nuo 12 m.) ir šeimos. Prausimasis – įrengtoje prausykloje, maudymasis – Varduvos upėje ir Renavo tvenkinyje. Maisto produktų pirkimą ir maisto gamybą organizuoja stovyklos štabas. Stovykloje bus biotualetai.

Stovyklos dalyviai
Žemaitijos skautų organizacijos nariai nuo 8 metų amžiaus ir kiti ne organizacijos nariai nuo 18 metų.

Draudžiama stovykloje dalyvauti vaikams, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar kurie turi kitų ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

Atvykimas ir išvykimas
Atvykimas į stovyklavietę 2020 m. liepos 19 d. nuo 900 iki 1100 val. Išvykimas iš stovyklavietės 2020 m. liepos 25 d. nuo 1200  iki 1400 val.
Stovyklos dalyviai į stovyklą atvyksta ir išvyksta savo pačių susiorganizuotu būdu. Už nepilnamečių stovyklautojų atvykimą ir išvykimą atsakingi stovyklautojo tėvai / globėjai.

Kelialapio kainos:
1.   35 € arba 7 €/d.* registruojantis iki  liepos 1 d.
1.1. ŽSO nariams, susimokėjusiems nario mokestį už einamuosius metus. *pageidautina atvykti mažiausiai dviem dienom ir susilaikyti nuo atvykimo vienai dienai.

2.   25 € registruojantis iki liepos 1 d.
2.1. Skiltininkams, bei stovyklos štabo narių komandos nariams.
2.2.  ŽSO nariams, susimokėjusiems nario mokestį už einamuosius metus, kai iš šeimos vyksta du ir daugiau ŽSO narių.
2.3. Šeimų pastovyklėje gyvenantiems vaikams (vaikams iki 3 metų mokesčio nėra).

3. 50 € registruojantis iki liepos 1 d.
3.1. ŽSO nariams, nesusimokėjusiems nario mokesčio už einamuosius metus.

4. 70 € registruojantis iki liepos 1 d.
4.1. Ne organizacijos nariams, vyresniems nei 18 metų.

4.2. Šeimų pastovyklėje gyvenantiems suaugusiems.

Nepranešus apie savo dalyvavimą stovykloje iki liepos 1 d. asmenys į stovyklą nepriimami. (Remiantis LR SAM 2020 m. gegužės 29 d. sprendimu Nr. V-1320 „Dėl neformaliojo vaikų švietimo organizavimo būtinų sąlygų“, punktu 1.2.)

Nuo 2020 m. liepos 19 d., atsisakius dalyvauti stovykloje, sumokėtas kelialapio mokestis negrąžinamas.

Registruojant į stovyklą nepilnametį, registruojančiam asmeniui būtina pateikti:

• Stovyklautojo anketą (1 priedas);
  • Stovyklos kelialapio mokestį.
  • Nepilnamečiai stovyklautojai, atvykdami į stovyklą, privalo atsivežti ir stovykloje registracijos metu pateikti vaiko sveikatos pažymą (forma 079/A arba forma 027-1/a (išduotą ne anksčiau kaip prieš metus arba jos kopiją).

Registruojantis į stovyklą pilnamečiui asmeniui būtina pateikti:

• Pilnamečio stovyklautojo anketą (2 priedas);
  • Stovyklautojo kelialapio mokestį

REGISTRACIJA
Registracija vyksta nuo 2020 m. birželio 1 d. iki liepos 1 d.

Žemaitijos skautų organizacijos nariai, priklausantys draugovei/gaujai, registruojasi pas savo draugovės/ gaujos atsakingą asmenį.

Draugovėms nepriklausantys ŽSO nariai ir kiti asmenys
Registraciją vykdo pat. sk. s. Austėja Šimkutė
Kontaktai: 8 680 12018 // El. p. info@zemaitijosskautai.lt
Perkūno draugovė (Kuršėnai)