Archyvas

Svarbi informacija prieš vykstant į stovyklą

Jau tuoj susitiksime ŽSO 30-mečio stovykloje „Ėjau, einu ir eisiu“!

Stovykla artėja žaibo greičiu, tad norime jus informuoti apie pasikeitimus stovykloje, atvykimo laiką ir kitas detales.


COVID-19 PASIKEITIMAI
Stovykla vyks beveik lygiai taip pat kaip ir pernai – laikysimės visų saugumo reikalavimų, kaukių dėvėjimas nebus privalomas. 
PASIKEITIMAI. Registruojantis į stovyklą visi vyresni nei 16 m. dalyviai registracijos stovykloje metu turės pateikti vieną iš dokumentų (dokumentai turi būti spausdinti, juos surinksime) – pilnos vakcinacijos, persirgimo COVID-19 įrodymą ar neigiamo testo rezultatą.

SVARBU! Galimybių paso QR kodas netiks – reikia spausdinto dokumento iš e-sveikatos.

IŠSAMIAU. Į stovyklą galės patekti stovyklautojai, kai:
1. Asmuo yra pasiskiepijęs viena iš šių COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinų:
– praėjus vienai savaitei nuo „Comirnaty“ ar „COVID-19 Vaccine Moderna“
vakcinos antrosios dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą
– praėjus 2 savaitėms nuo „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos dozės suleidimo;
– praėjus 4 savaitėms, bet ne daugiau kaip 13 savaičių nuo pirmos „Vaxzevria“
vakcinos dozės suleidimo
– po antros „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą
– praėjus 2 savaitėms nuo „Comirnaty“, „COVID-19 Vaccine Moderna“, „COVID-19 Vaccine Janssen“ ar „Vaxzevria“ vakcinos vienos dozės suleidimo asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV2 PGR tyrimo rezultatu
2. Asmuo persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas)
3. Asmuo, kuriam atlikus COVID-19 tyrimą gautas neigiamas atsakymas, – ne anksčiau nei prieš 72 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus SARS-CoV-2 PGR tyrimą arba ne anksčiau nei prieš 48 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus antigeno testą.
4. Yra vaikas iki 16 metų.

ATVYKIMAS IR IŠVYKIMAS
Stovyklautojų lauksime liepos 18 d. 09:00-10:30. Su automobiliais patekti iki stovyklavietės bus sudėtinga, todėl stovyklautojai turi gerai pagalvoti, kaip ir kur krautis daiktus, nes juos patiems reiks atsinešti.
Stovyklautojus išlydėsime liepos 24 d. 12:30-14:00.

STOVYKLOS VIETA
Kaip įprastai, stovykla vyks ŽSO stovyklavietėje Dingailių kaime, tikslios koordinatės: 56.238632, 22.074219.

MAISTAS
Į stovyklą galima atsivežti tik NEGENDANTĮ maistą. Nesilaikius šios taisyklės neleistinai atsivežtas maistas bus atimamas.

Iki susitikimo stovykloje!

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu stovykla@zemaitijosskautai.lt arba pas savo vieneto vadovą.