Archyvas

Sveikiname įžodžius davusiuosius!

Šios stovyklos įspūdžiai davusiems įžodžius tikrai išliks širdy visam gyvenimui.

Jaunesniojo skauto įžodį davė: jaunesn. sk. s. Marija Grigaliūnaitė, jaunesn sk. s. Saulė Šimonytė, jaunesn. sk. br. Vytenis Jurgis Bružas, jaunesn. sk. s. Viktorija Jokubaitytė (Baltosios ilties gauja), jaunesn. sk .br. Nedas Buta (Žemynos draugovė), jaunesn. sk .br. Nedas Mikaitis (Baltosios ilties gauja), jaunesn. sk .br. Gintas Simonavičius  (Vydūno draugovė), jaunesn. sk. s. Gražvilė Zujutė (Žemynos draugovė), jaunesn. sk. br. Ignas Paužuolis (Baltosios ilties gauja).

Skauto įžodį davė: sk. br. Julius Jonušis, sk. br. Tomas Kleinauskas, sk. br. Tomas Matiukas, sk. s. Enrika Pakulnevičiūtė, sk. s. Rugilė Šimkutė, sk. s. Mantilė Mažeikaitė.

Patyrusio skauto įžodį davė: pat. sk. s. Eidmantė Lileikytė, pat. sk. Smiltė Janulytė, pat. sk. s. Jūratė Šemetaitė, pat. sk. br. Lukas Račkauskas.

Vyresniosios skautės įžodį davė sesės Rūta Brazlauskaitė ir Ilona Jasaitienė.

Skauto vyčio įžodį davė brolis Diomedas Petkevičius.

 

,,…BUDĖKITE! Šitokiu būdu būkite pasiruošę gyventi laimingai ir laimingai numirti – laikykitės visada Skauto įžodžio – net ir po to, kai nustosite būti berniukais. Tepadeda Dievas Jums tai atlikti.” (R. Baden-Powell.)

1 KOMENTARAS
  • Vida R.
    Atsakyti

    Sveikinu Smiltę, puiki atsakinga kuršėniškė. Pavyzdys visiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *