Archyvas

Tradicinė Akademikų stovykla

Rugpjūčio 14-21 d. vyks tradicinė Akademikų stovykla. Taigi, kviečiame visus jūsų organizacijos bebaigiančius mokyklas ar bestudijuojančius universitetuose seses ir brolius prisijungti. Stovyklos tema – Kaunas!

Ką turi padaryti artimiausiu metu?

  • Įsigyti arba spintoj iškuisti gerą treningiuką. Šiuo klausimu tau tikrai tikrai pagelbės UAB „Kuisk giliau“.
  • Pervesti 80 lietuviškų pinigų štai čia: SEB banko sąskaita LT73 7044 0600 0750 0764, Eglė Urmanavičiūtė, mokėjimo paskirtis – stovyklos mokestis.
    • Jeigu dalyvauja šeimyna, kiekvienam žmogėnui taikoma 10 Lt nuolaida. Iš mažųjų mokesčio neimam.
    • Mokestis už vieną dieną – 13 Lt.
  • Prieš arba po to užsiregistruokite paštu keunuoliai@gmail.com. Prašome nurodyti savo vardą, pavardę, skyrių (organizaciją), kiek dienų būsite, kodėl tiek dienų būsite ir t. t. Visus klausimus, pasiūlymus, priekaištus, linkėjimus ar dar ką nors siųskite ten pat.

Jei norite ypatingų ar skubių konsultacijų, galite rašyti ir skambinti 8 616 24002; vyriausiajai programerei t. n. Ingai Rainytei 8 628 59933; piktajam komandukui t.n. Aistei Praškevičiūtei 8 624 58298.

 

Linkėjimai nuo Merkinės šlaitų!


 

Taigi, turite atsirasti ties raidele B. Kitaip tariant, pervažiavus Merkinės tiltą, reikia beveik iškart sukti kairėn miško keliu. Tada lėtai ir atsargiai važiuoti tiesiai visai nedaug – kol pamatysi ženklą, kuris BUS AIŠKIAI MATOMAS. Jei Tavoji kelionė nuo Merkinės tilto iki stovyklavietės truks ilgiau nei 5 minutes, žinok, kad esi talentingas ir pasiklydai. Skambink 8 616 24002 (kitam laido gale atsilieps rūstus balsas) arba 8 624 58298 (išgirsi nuostabą balse – tai nejaugi pasiklydai?)

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *