Archyvas

Vasaros stovyklos pavadinimo konkursas!

Skelbiame ŽSO vasaros stovyklos pavadinimo konkursą!

Nepatingėk pagalvoti, koks pavadinimas šiemet puikiausiai atspindėtų ir tiktų vasaros stovyklai ir atsiųsk savo variantus el paštu: stovykla@zemaitijosskautai.lt. Galbūt būtent tavo sukurtas pavadinimas šiemet puoš mūsų skautiškąją vasarą.

O kad būtų lengviau galvoti, primename:

Žemaitijos skautų organizacijos stovykla vyks 2019 liepos 21 – 27d. Dingailių k., Sedos sen., Mažeikių r.

STOVYKLOS IDĖJA:

Praūžus šimtmečio šėlsmui ir šventimui šįkart stovyklautojų laukia iššūkis: galbūt teks išbandyti kažką, ką skautai naudojo prieš 50 metų, galbūt teks nueiti ne vieną kilometrą, galbūt iškeisti skilties narį į informaciją –  o galbūt nieko panašaus į tai?

Jei nori nuotykio, nežinomybės adrenalino – renkiesi veikti. Jei tau ir taip gerai – laisva valia nesiimti paskirto iššūkio. Tikras skautiškas išgyvenimas su prieskoniais: viskas ko tau reikia, kaip ir duota, bet norint daugiau – kviečiama pasinerti į užduočių laviną. Niekada nežinai, kas tai bus.

Stovyklos akcentais šiemet pasirinkta:

  • Gamtos pajautimas – ,,Gamtos tyrinėjimas yra viena pagrindinių skautavimo veiklų“. [R.B.-P.].
  • Žemaitiškumas – 2019 m. paskelbti Žemaitijos metais, tad šiemet stovykloje didelis dėmesys bus skiriamas etnografinio regiono pažinimui ir savęs, kaip Žemaitijos gyventojo suvokimui.
  • Budėjimas – ,,Nėra nieko panašaus į ,,Budėk“, ar ne? Būti pasiruošusiam tam, kas atrodo įmanoma, net jei ir neatrodo tikėtina.“ [R.B. –P.]. Visą savaitę stovyklautojai sulauks iššūkių ir užsiėmimų, lavinančių jų gebėjimą greitai reaguoti, prisiimti atsakomybę, pasitikėti savimi ir kitu bei būti artimu kiekvienam sutiktam žmogui.
  • Žvalgyba, pėdsekystė – ,,vienas iš svarbiausių dalykų, kurių skautas turi išmokti, – nieko nepražiūrėti. Jis turi įsidėmėti mažmožius ir smulkmenas, suvokti jų prasmę.” [R.B.-P.]. Stovyklos metu ne kartą bus mestas iššūkis stovyklautojų pastabumui. Gilinsimės ne tik į tiesioginius pėdsakus, bet stengsimės pastebėti, išgirsti ir šalia esantį savo brolį ir sesę.

Atkreipk dėmesį:

REIKALAVIMAI PAVADINIMUI:

  • Pavadinimas turi būti originalus (sukurtas Tavo paties/pačios).
  • Pavadinimas turi būti susijęs su vienu iš šių punktų: stovyklos idėja, stovyklos akcentais, skautų ideologija, ŽSO.

KITA INFORMACIJA

  • Pavadinimai neatitinkantys reikalavimų, konkurse nedalyvaus.
  • Vienas dalyvis gali siųsti DAUGIAU negu vieną pasiūlymą.
  • Pasiūlymus siųsti iki gegužės 19 d. stovyklos viršininkei vyresn. sk. s. Eglei Katkutei (el. paštu stovykla@zemaitijosskautai.lt ). Laiške nurodyti savo vardą, pavardę ir vienetą.

PAVADINIMO RINKIMAI

Stovyklos pavadinimą ir dar du prizininkus išrinks stovyklos štabas iki gegužės 22 dienos.

KONKURSO NUGALĖTOJAI

I vieta – kelialapis į stovyklą.

II vieta – 50 % nuolaida kelialapiui į stovyklą.

III vieta – 30 % nuolaida kelialapiui į stovyklą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *