Vasaros stovyklos pavadinimo konkursas! - Žemaitijos skautų organizacija
Archyvas

Vasaros stovyklos pavadinimo konkursas!

Skelbiame ŽSO vasaros stovyklos pavadinimo konkursą!

Nepatingėk pagalvoti, koks pavadinimas šiemet puikiausiai atspindėtų ir tiktų vasaros stovyklai ir atsiųsk savo variantus el paštu: stovykla@zemaitijosskautai.lt. Galbūt būtent tavo sukurtas pavadinimas šiemet puoš mūsų skautiškąją vasarą.

O kad būtų lengviau galvoti, primename:

Žemaitijos skautų organizacijos stovykla vyks 2019 liepos 21 – 27d. Dingailių k., Sedos sen., Mažeikių r.

STOVYKLOS IDĖJA:

Praūžus šimtmečio šėlsmui ir šventimui šįkart stovyklautojų laukia iššūkis: galbūt teks išbandyti kažką, ką skautai naudojo prieš 50 metų, galbūt teks nueiti ne vieną kilometrą, galbūt iškeisti skilties narį į informaciją –  o galbūt nieko panašaus į tai?

Jei nori nuotykio, nežinomybės adrenalino – renkiesi veikti. Jei tau ir taip gerai – laisva valia nesiimti paskirto iššūkio. Tikras skautiškas išgyvenimas su prieskoniais: viskas ko tau reikia, kaip ir duota, bet norint daugiau – kviečiama pasinerti į užduočių laviną. Niekada nežinai, kas tai bus.

Stovyklos akcentais šiemet pasirinkta:

  • Gamtos pajautimas – ,,Gamtos tyrinėjimas yra viena pagrindinių skautavimo veiklų“. [R.B.-P.].
  • Žemaitiškumas – 2019 m. paskelbti Žemaitijos metais, tad šiemet stovykloje didelis dėmesys bus skiriamas etnografinio regiono pažinimui ir savęs, kaip Žemaitijos gyventojo suvokimui.
  • Budėjimas – ,,Nėra nieko panašaus į ,,Budėk“, ar ne? Būti pasiruošusiam tam, kas atrodo įmanoma, net jei ir neatrodo tikėtina.“ [R.B. –P.]. Visą savaitę stovyklautojai sulauks iššūkių ir užsiėmimų, lavinančių jų gebėjimą greitai reaguoti, prisiimti atsakomybę, pasitikėti savimi ir kitu bei būti artimu kiekvienam sutiktam žmogui.
  • Žvalgyba, pėdsekystė – ,,vienas iš svarbiausių dalykų, kurių skautas turi išmokti, – nieko nepražiūrėti. Jis turi įsidėmėti mažmožius ir smulkmenas, suvokti jų prasmę.” [R.B.-P.]. Stovyklos metu ne kartą bus mestas iššūkis stovyklautojų pastabumui. Gilinsimės ne tik į tiesioginius pėdsakus, bet stengsimės pastebėti, išgirsti ir šalia esantį savo brolį ir sesę.

Atkreipk dėmesį:

REIKALAVIMAI PAVADINIMUI:

  • Pavadinimas turi būti originalus (sukurtas Tavo paties/pačios).
  • Pavadinimas turi būti susijęs su vienu iš šių punktų: stovyklos idėja, stovyklos akcentais, skautų ideologija, ŽSO.

KITA INFORMACIJA

  • Pavadinimai neatitinkantys reikalavimų, konkurse nedalyvaus.
  • Vienas dalyvis gali siųsti DAUGIAU negu vieną pasiūlymą.
  • Pasiūlymus siųsti iki gegužės 19 d. stovyklos viršininkei vyresn. sk. s. Eglei Katkutei (el. paštu stovykla@zemaitijosskautai.lt ). Laiške nurodyti savo vardą, pavardę ir vienetą.

PAVADINIMO RINKIMAI

Stovyklos pavadinimą ir dar du prizininkus išrinks stovyklos štabas iki gegužės 22 dienos.

KONKURSO NUGALĖTOJAI

I vieta – kelialapis į stovyklą.

II vieta – 50 % nuolaida kelialapiui į stovyklą.

III vieta – 30 % nuolaida kelialapiui į stovyklą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *