ŽSO veikla nuo balandžio 12 d.

Mieli skautai,

Nuo balandžio 12 d. atnaujinamas ŽSO veiklos vienetuose planas, žemiau galite susipažinti su pasikeitimais.

ŽSO vienetų veikla:

Kaip rašoma nutarime dėl karantino sąlygų, nuo balandžio 12 d. galima organizuoti sueigas atvirose erdvėse, kai dalyvauja ne daugiau kaip 10 žmonių (įskaitant vadovą).
Organizuojamų sueigų metu skautai privalo dėvėti burną ir nosį uždengiančias apsaugos priemones; prieš sueigą ir jos metu dezinfekuoti rankas; jeigu yra galimybė, laikytis 2 metrų atstumo.

Primename:

Šiuo laikotarpiu labai svarbu plauti rankas, čiaudėti į vidinę alkūnės dalį, vengti fizinio kontakto ir didelių sambūrių, išlikti ramiems, bendrauti su tėvais, leisti kokybiškai laiką, skaityti knygas, žaisti stalo žaidimus, skaniai valgyti, gerai išsimiegoti ir kiekvieną dieną padaryti po gerąjį darbelį.

Broliai ir sesės,
Budėkit!