Archyvas

Visuotinis suvažiavimas ir naujoji Valdyba!

2019 m. kovo 2 dieną Žemaitijos skautų organizacijos nariai dalyvavo visuotiniame Suvažiavime, kurio metu buvo išrinkta naujoji Valdyba. Suvažiavime dalyvavo net 67 skautai, iš kurių 60 turėjo balso teisę ir išreiškė nuomonę renkant organizacijos vadovus.

Naujieji Valdybos nariai:

ŽSO vyriausioji skautininkė – sktn. vyresn. sk. Dovilė Byčienė
Tarybos pirmininkė – vyresn. sk. Brigita Beniušytė
Ugdymo programų skyriaus vadovė – vyresn. sk. Eglė Katkutė
Mokymų skyriaus vadovas – pat. sk. Tadas Rudokas
Administracijos pirmininkė – pat. sk. Emilija Gulbinaitė
Dokumentacijos skyriaus vadovė – pat. sk. Austėja Šimkutė
Turto skyriaus vadovas – pat. sk. Ignas Jonkauskas

Sveikiname! Labai džiaugiamės šiais žmonėmis, kurie nusprendė prisiimti atsakomybę, atlikti pareigą ir ryžtingai žengti organizacijos veiklos gerinimo keliu. Linkime sėkmės ir neblėstančios motyvacijos ateinančių 3-ejų metų darbui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *