Archyvas

Žygis aplink Plinkšių ežerą „Brisk“

Žemaitijos skautų organizacijos organizuojamas žygis aplink Plinkšių ežerą vyksta jau nebe pirmą kartą ir mena jau dešimtmečiu matuojamas tradicijas. Nors kiekvienais metais maršrutas tas pats, tačiau besikeičianti gamta šį žygį padaro vis kitokiu. Auksinis ruduo, spalvotų lapų kilimas, voratinkliai, pelkės ir žiemai besiruošianti gamta – tai apibūdinimai, kurie geriausiai atspindi tai, kodėl žygis vyksta būtent šiuo laikotarpiu. Na, o jei dar viskas susieta su aktyviu veiksmu gamtoje. Kai staiga iš po kojų dingsta žemė, krenti į šaltą vandenį, su kuprine bandai atsistoti, o visą tai lydi linksmos emocijos. Žygis, kuris moko, jog sunkumai ir išbandymai įveikti su šypsena – tai tikrų tikriausias nuotykis.

Data: 2021 m. spalio 2 d.
Pradžia: 09:00. Renkamės Plinkšėse, priešais parduotuvę esančiame pliaže.
http://maps.lt/map/?lang=lt#obj=386354;6224281;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20ta%C5%A1kas;&xy=386458,6224276&z=1000&lrs=orthophoto,hybrid_overlay,vector_2_5d,stops,zebra
Pabaiga: 18:00 (Plinkšėse, priešais parduotuvę esančiame pliaže).
Dalyviai: Skautai nuo 12 m., ne skautai nuo 13 m.

Registracija:
Iki rugsėjo 29 d. 23:59 būtina užpildyti šią formą: https://forms.gle/ANLH8TrnyoTncvX57

Atvykimas ir išvykimas:
Atvykimu ir išvykimu rūpinasi patys renginio dalyviai.

Maitinimasis:
Maistu pasirūpina patys žygio dalyviai.

Apranga:
Žygio metu bus daug keliaujama mišku, pelkėmis. Nerekomenduojama eiti su guminiais botais, dėvėti daug vandens sugeriančius rūbus. Rekomenduojama šilta, atsižvelgiant į oro sąlygas, lengva apranga. Būtina turėti pakaitines kelnes, džemperį, batus, kurie turėtų būti sandariai supakuoti kuprinėse, kad po žygio būtų kuo persirengti.