Ieškomas Jubiliejinės stovyklos 2023 m. viršininkas

Skelbiama Žemaitijos skautų organizacijos ir Lietuvos skautų sąjungos Jubiliejinės stovyklos 2023 m. stovyklos viršininko paieška!

2020 m. lapkričio 7 d. vyko pirmoji ir nuotolinė dviejų skautiškų organizacijų – ŽSO ir LSS – skautų vadų sueiga dėl Jubiliejinės stovyklos, vyksiančios 2023 m. vasarą. Skelbiame šios stovyklos viršininko paiešką! Skauto, kuris nebijo didelių iššūkių, visuomet suranda išeitis net ir sudėtingiausiose situacijose ir turi idėjų, kurios uždegtų visą stovyklos štabą!

Jei tai esi Tu, savo skautišką CV iki 2021 m. kovo 1 d. 23:59 val. siųsk vienu iš šių el. paštų: info@zemaitijosskautai.lt / arina@skautas.lt
ŽSO ir LSS organizacijų vadovybės viršininką išrinks ir paskelbs iki 2021 m. balandžio 1 d.

Kriterijai stovyklos viršininkui:
1. LSS arba ŽSO narys ne trumpiau negu 5 metus;
2. Ne jaunesnis negu 21 metų;
3. Skautininkas (paskautininkas) arba vyresnysis skautas;
4. Bent 1 stovyklos viršininkas arba stovyklos štabo narys, ėjęs vadovaujančias pareigas (turi pateikti organizacinę patirtį).