Archyvas

Vadovų mokymai 2020

Žemaitijos skautų organizacija
Mokymų skyrius
Vadovų mokymai 2020

            ŽSO Mokymų skyriaus rengiami mokymai vadovams vyks gruodžio 12d.. Seminarai vienu metu vyks dviem tikslinėms grupėms: 1) jaunesniųjų skautų būsimiems/esamiems vadovams; 2) skautų skilties būsimiems/esamiems vadovams. Kiekvienas ŽSO vadovas gali pasirinkti, į kurį seminarą registruotis.

Laikas: gruodžio 12d. 11val. 

Vieta: „Zoom“ platforma. Prisijungimo duomenys bus atsiųsti nurodytu el. paštu.

Registracija: https://forms.gle/WoGb5onZRzMFCgSr5

Registracija vykdoma iki gruodžio 9d. 23:59val.

Užsiregistravusieji apie savo nedalyvavimą seminaruose privalo informuoti mokymų organizatorius (2–3 dienos prieš seminarus).

Kilus klausimams kreiptis į senj. sk. vytį br. Roką Budrį (tel. nr. 862682633 mokymai@zemaitijosskautai.lt)

Seminarai:

Seminaras: „Jaunesniųjų skautų gaujos gyvenimo išskirtinumas. Kaip ir kokiais būdais?“
Kaip galime jaunesniojo skauto amžiaus tarpsnį praleisti nepamirštamai? O kokią veiklą pasiūlyti, kad jaunesniųjų skautų skilties gyvenimas būtų kuo įdomesnis? Seminaro metu artimiau susipažinsime su Džiunglių knygos veikėjais bei kuo jie susiję su jaunesniųjų skautų gauja. Kviečiame kiekvieną, kuris yra jaunesniųjų skautų vadovas arba tokiu nori bei planuoja būti. Kiekvieno Jūsų skiltininkavimo istorija mums taip pat įdomi! Susitinkame! 

Seminaro trukmė 1val. 30 min.
Seminaro lektorė: sktn. vyresn. sk. Agnė Račkauskaitė

Seminaras „Skilties gyvenimo ir vadovo pagrindai“
Skautai seminaro metu aiškinsis skilties veikimo principus ir gyvenimą, gilinsis į skiltininko pareigas ir atsakomybes, skautišką metodą. Diskusijos dalyviai dalinsis turima skiltininkavimo patirtimi, savo įžvalgomis ir patarimais kitiems. Kviečiamas kiekvienas jau esantis vadovas ir juo norinčiu tapti!

Seminaro trukmė 1val. 30 min.
Seminaro lektorius: sk. vytis Diomedas Petkevičius

Seminaras: „UP – ugdyk ir patirk – net ir per nuotolį!“

Skautai mokymų metu sužinos ar bent jau priartės prie atsakymų į šiuos klausimus: kaip veikti nuotoliniu būdu? Kaip veikti remiantis ugdymo programa? Kaip planuoti sueigas?

Seminaro trukmė 3val.
Seminaro lektorės: vyresn. sk. Brigita Beniušytė ir vyresn. sk. Eglė Katkutė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *