Jau galite registruotis į stovyklą „Ėjau, einu ir eisiu“

Skautai ir skautų tėvai! Nors ir nežinome, kokia tiksliai bus stovykla, stengsimės ją vienaip ar kitaip organizuoti. Todėl skelbiame registraciją į stovyklą „Ėjau, einu ir eisiu“ tikėdamiesi, kad ji vyks įprastai, tačiau artėjant stovyklos datai informuosime apie pasikeitimus, jeigu tokių bus.

Stovyklos štabas paruošė informacinį bukletą, kuriame rasite visą reikiamą informaciją – stovyklos taisykles, štabo pristatymus, reikiamų daiktų sąrašą ir kt. Informacinį bukletą galite rasti čia:

STOVYKLOS DALYVIAI
Šių metų stovykloje kviečiame dalyvauti:
1. ŽSO narius nuo 7 m. (registracija iki birželio 15 d.)
2. Buvusius ŽSO narius (registracija iki birželio 15 d.)
3. Suaugusius asmenis, ne ŽSO narius, kurie gyvens šeimų pastovyklėje (registracija iki birželio 15 d.)
4. Kitų skautiškų organizacijų narius bei ne skautus nuo 14 m., vietų skaičius bus ribotas (pasibaigus pirmajam registracijos etapui atskiru kvietimu paskelbsime registracijos tvarką ir likusių vietų skaičių, registracija nuo birželio 16 d. iki liepos 5 d.)

REGISTRACIJA
Registruotis į stovyklą galima dviem etapais:
1. Nuo gegužės 1 d. iki birželio 15 d. (ŽSO esamiems ir buvusiems nariams bei šeimų pastovyklės gyventojams).
2. Nuo birželio 16 d. iki liepos 5 d. (kitų skautiškų organizacijų nariams bei ne skautams).

KUR REGISTRUOTIS?
1. ŽSO nariai registruojasi pas savo vieneto vadovą.
2. Buvę ŽSO nariai, suaugę ir šeimų pastovyklės gyventojai registruojasi individualiai paspaudus šią nuorodą.
3. Kitų skautiškų organizacijų nariai ir ne skautai registruosis el. paštu stovykla@zemaitijosskautai.lt (apie registracijos tvarką paskelbsime iki birželio 16 d.).

REGISTRACIJOS DOKUMENTAI
1. Užpildytą stovyklautojo anketą (pridedama apačioje)
2. Tėvų/globėjų pasirašytą sutikimą (nepilnamečiams, pridedama apačioje).
3. Kelialapio mokestis.
4. Sveikatos pažyma (nepilnamečiams, kurie atvyksta be tėvų/globėjų).

KELIALAPIO KAINOS
1. 35 € arba 7 €/d.*
1.1. ŽSO nariams, susimokėjusiems nario mokestį už 2021 m.
1.2. Kitų skautiškų organizacijų nariams, vyresniems nei 14 m.
*pageidautina atvykti mažiausiai trims dienoms, susilaikant nuo atvykimo vienai dienai.

2. 25 €
2.1. Skiltininkams bei stovyklos štabo narių komandų nariams.
2.2. ŽSO nariams, susimokėjusiems nario mokestį, kai iš šeimos vyksta du ir daugiau ŽSO narių.

3. 50 €
3.1. ŽSO nariams, nesusimokėjusiems nario mokesčio.
3.2. Buvusiems ŽSO nariams, kurie anksčiau priklausė organizacijai, tačiau šiuo metu nėra ŽSO narių sąraše.
3.3. Šeimų pastovyklėje gyvenantiems suaugusiems, kurie nėra ŽSO nariai, kai iš šeimos vyksta du ar daugiau narių.

4. 70 €
4.1. 14 – 18 m. vaikams, ne skautams.
4.2. 18 m. ar vyresniems asmenims, ne skautams (įskaitant šeimų pastovyklėje gyvenančius suaugusius).

5. 15 €
5.1. Šeimų pastovyklėje gyvenantiems vaikams, kurių amžius 4-6 m. (vaikams iki 3 metų imtinai mokesčio nėra).

Stovyklos dalyvių aprašymas bei kiti su stovyklos tvarka susiję dalykai gali keistis dėl nenumatytų priežasčių. Organizatoriai pasilieka pilną teisę koreguoti šią informaciją, prieš tai informavus skautus ir jų tėvus šiame tinklapyje.

Kilus klausimams kreipkitės į stovyklos viršininkės adjutantę sk. Kristiną Mekaitę (stovykla@zemaitijosskautai.lt, +37067048068).