Archyvas

ŽSO veikla nuo gegužės 24 d.

Mieli skautai,
Nuo gegužės 24 d. keičiasi skautų grupių, dalyvaujančių ŽSO veikloje, skaičiai!

ŽSO vienetų veikla:

Nuo gegužės 24 d. neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimuose atvirose erdvėse gali dalyvauti viena grupė, kurioje būtų ne daugiau kaip 25 vaikai. Uždarose erdvėse vykstančiuose užsiėmimuose gali dalyvauti ne daugiau kaip 10 vaikų, turi būti užtikrinamas 10 m² plotas vienam vaikui. Taip pat leidžiami ir individualūs neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimai.
Rengiant vaikų stovyklas, laikomasi reikalavimo, kad vienoje grupėje dalyvautų ne daugiau kaip 15 vaikų ir būtų užtikrintas 5 m² plotas vienam vaikui.
Organizuojamų sueigų metu skautai privalo dėvėti burną ir nosį uždengiančias apsaugos priemones; prieš sueigą ir jos metu dezinfekuoti rankas; jeigu yra galimybė, laikytis 2 metrų atstumo.

Primename:

Šiuo laikotarpiu labai svarbu plauti rankas, čiaudėti į vidinę alkūnės dalį, vengti fizinio kontakto ir didelių sambūrių, išlikti ramiems, bendrauti su tėvais, kokybiškai leisti laiką, skaityti knygas, žaisti stalo žaidimus, skaniai valgyti, gerai išsimiegoti ir kiekvieną dieną padaryti po gerąjį darbelį.

Broliai ir sesės,
Budėkit!