Archyvas

Ne vieną vasarą, ne vieną žiemą

Vasaros stovykla „Širdies palapinė“ buvo kupina naujų atradimų, patirčių.. ir ĮŽODŽIŲ!

Jaunesniojo skauto įžodį davė brolis Gintaras Ginotis, sesės Austėja Lingytė, Ema Asačiovaitė, Rugilė Šimkutė, Erika Kerpauskaitė, Augustė Šilinskaitė, Mantilė Mažeikaitė, Smiltė Beresnevičiūtė ir broliai Tomas Matiukas, Pijus Gaidamavičius.
Skauto įžodį davė sesės Greta Statkutė, Rugilė Urbonaitė, Agnė Paulauskaitė, Ieva Šukytė, Aistė Balsytė, Julita Petruninaitė, Akvilė Veršinskaitė, Austėja Kinčinaitė, Gabrielė Žymančiūtė ir broliai Benas Budrys, Domantas Dacys, Tautvydas Varnas,  Vytautas Kvietkauskas, Rokas Budrys.
Patyrusio skauto įžodį davė brolis Ignas Jonkauskas ir sesės  Ilona Jasaitienė, Greta Kristinaitytė, Brigita Beniušytė, Aistė Daukšaitė, Iveta Kundrotaitė.
Skautininko įžodį davė sesė Asta Sakaitė (viduryje).
Vyresniosios skautės įžodį davė sesės Virginija Katkuvienė, Augustė Labenskytė, Santa Norkienė (šešta, septinta ir aštunta nuotraukoje).
Skauto vyčio įžodį davė brolis Dainius Rūdis.
Budėkit, sesės ir broliai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *