PABUSK’23

Skautas be dūmų kvapo pavasarį – tai miegantis skautas. PABUSK iš žiemos miego ir prisimink ką reiškia būti šios didelės šeimos dalimi!

Stovyklos data: 2023 m. gegužės 12-14 d.

Vieta: Dingailių k., Sedos sen., Mažeikių r. sav.

Atvykimas: 2022m. gegužės 12 d. nuo 18.00 iki 18.30.

Išvykimas: 2022m. gegužės 14 d. iki 11.00.

Gyvenimo sąlygos:

Dalyviai gyvens bei maistą gaminsis vienetais (Šv. Antanas; Žemyna ir Medeina; Šv. Jurgis ir Baltosios ilties gauja). Nakvynė lauke – pačių dalyvių susiorganizuotose palapinėse, po tentais ir pan., todėl stovyklavimui reikalingu inventoriumi pasirūpina pats stovyklautojas. Dėl poreikio pasinaudoti ŽSO inventoriumi – kreiptis į turto skyriaus vadovą sk. vytį br. Tomą Kleinauską. Už vienetų maitinimo organizavimą yra atsakingi vienetų vadovai.

Registracija:

Stovyklautojų registracija vykdoma pas vieneto vadovą iki gegužės 8 d., pateikiant dalyvio vardą, pavardę, gimimo datą, dalyvio telefono numerį, vieno iš tėvų/globėjų telefono numerį.

Asmenys be vieneto registruojasi pas pat. sk. s. Rugilę Šimkutę pateikdami vardą, pavardę ir telefono numerį (rugile08@gmail.com arba Messenger).

Stovyklautojui į stovyklą atsivežti būtina:

• Raštišką leidimą dalyvauti stovykloje (nepilnamečiams dalyviams);
  • Prožektorių;
  • Užlenkiamą peiliuką;
  • Drabužius pagal atitinkamą orą, patogius judėjimui;
  • Lietpaltį, guminius batus (jei savaitgalį prognozuojamas lietus);
  • Miegmaišį, kilimėlį;
  • Palapinę (jei neturima, tai iš anksto susiderinti su kitais stovyklautojais);
  • Higienos reikmenis;
  • Valgymui skirtus indus ir įrankius;
  • Kita: skautiška uniforma, meninei saviraiškai reikalingos priemonės ir t. t.