skautai Archyvas

Pranešimas ŽSO nariams

Pranešame, kad neeilinis Žemaitijos skautų organizacijos visuotinis narių suvažiavimas (toliau – Suvažiavimas), vykęs 2020 m. spalio 3 d. nuotoliniu būdu, yra notaro atmestas ir laikomas negaliojančiu dėl šių priežasčių:

  1. Nėra tikslių duomenų apie Suvažiavimo dalyvių skaičių viso Suvažiavimo metu, t. y., nėra žinoma, kas ir kuriuo metu prisijungė prie dalyvaujančiųjų, taip pat trūksta tikslių duomenų apie ŽSO narius, kurie atsijungė ir nebedalyvavo Suvažiavime.
  2. Nėra tikslių duomenų apie vykusius balsavimus,  t. y., nėra tikslių skaičių, kiek ŽSO narių, dalyvavusių Suvažiavime, balsavo skirtinguose balsavimuose ir kaip pasiskirstė jų balsai. 
  3. Žemaitijos skautų organizacijos Įstatuose nėra reglamentuota ŽSO suvažiavimo nuotoliniu būdu tvarka, kuria remiantis būtų sprendžiamos iškilusios problemos, išdėstytos ankstesniuose punktuose.  

Informuojame, kad visi Suvažiavimo sprendimai yra negaliojantys, todėl Valdyba toliau atliks šiuos veiksmus:

  1. 2020 m. spalio 18 d. vyksiančio Valdybos posėdžio metu Mokymų skyriaus vadovas sk. vytis Tadas Rudokas praneš apie savo atsistatydinimą (vadovaujantis ŽSO įstatų VIII skyriaus 8.9.2. punktu). Kadangi buvęs sk. vyčio Tado Rudoko pranešimas Suvažiavimo metu yra negaliojantis, todėl jį teikti galima tik Valdybos posėdžio metu.
  2. To paties posėdžio metu Valdyba priims sprendimą skirti kitą ŽSO narį laikinai eiti Mokymų skyriaus vadovo pareigas nesuteikiant jam ŽSO valdybos nario statuso, iki ŽSO visuotinio Suvažiavimo 2021 m. kovo 6 d. (vadovaujantis ŽSO įstatų VIII skyriaus 8.22. punktu).
  3. Paruoš naują ŽSO įstatų projektą eilinio Suvažiavimo (2021 m. kovo 6 d.) teikimui.

ŽSO valdyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *