Archyvas

Nauja draugovė, nauji draugininkai, naujas skautiškas sezonas!

2020 m. rugsėjo 26 d. Žemaitijos skautų organizacijai bus svarbi data. Ne tik dėl to, jog pasikeitė dviejų draugovių draugininkai, bet ir dėl to, jog būtent tądien mūsų gretas oficialiai papildė dar viena draugovė!

Pirmiausia, norime padėkoti tiems atsidavusiems skautams, kurie savo darbu prisidėjo prie ŽSO gerinimo, skyrė savo laiką bei rūpinosi savo vienetų gerove! Ačiū buvusiai Šv. Pranciškaus draugovės draugininkei pat. sk. Eidmantei Lileikytei bei buvusiam Medeinos draugovės draugininkui pat. sk. Tomui Kleinauskui! Jūsų įdėtas darbas buvo neįkainojama pagalba auginant gerus ŽSO skautus!

Kartu norime pasveikinti ir naujus draugininkus, kurie pasiryžo eiti šį sunkų, tačiau labai prasmingą ir vertingą kelią! Sveikiname Šv. Pranciškaus draugovės draugininką pat. sk. Gintarą Ginotį bei Medeinos draugovės draugininkę pat. sk. Moniką Būtienę! Linkime sėkmės ir labai džiaugiamės, jog prisijungiate prie ŽSO Tarybos! Hip valio!

Šv. Pranciškaus draugovės draugininkas pat. sk. Gintaras Ginotis
Medeinos draugovės draugininkė pat. sk. Monika Būtienė

Ir galiausiai, norime pasveikinti visus Kretingos skautus su nauja oficialia pradžia! 2020 m. rugsėjo 26 d. buvo įkurtas naujas ŽSO vienetas – Šv. Antano draugovė Kretingoje, kurios draugininke tapo sktn. vyresn. sk. Agnė Račkauskaitė!

„Šv. Antano draugovė – šis draugovės pavadinimas buvo pirmoji idėja vadovams. Prabėgus pirmiesiems ŽSO veiklos metams Kretingoje ir toliau likome prie šio sprendimo. Šv. Antanas artimas visam Kretingos miestui. Yra nemažai reikšmingų dalykų siejamų su Šv. Antanu: Šv. Antano paveikslas Kretingos bažnyčioje, Šv. Antano atlaidai, Šv. Antano rūmai. Šaltiniuose rašoma, kad Šv. Antanas artimas kiekvienam savo pavyzdžiu kaip vyresnysis brolis, šeimos draugas, padedantis bėdose ir kasdienėse smulkmenose. Taip pat  Šv. Antanui meldžiasi keliautojai, prašydami jo užtarimo, kad nieko blogo nenutiktų. Tad pasirinkę šį draugovės pavadinimą, stengsimės augti skautybėje globojami Šv. Antano ir mokytis iš jo pavyzdžio“ – apie draugovės pavadinimą pasakoja s. Agnė.

Šv. Antano draugovės draugininkė sktn. vyresn. sk. Agnė Račkauskaitė

Bravo bravisimo! Kaip sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Manome, kad pradžia tikrai vykusi, tad belieka palinkėti sėkmės darbuose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *