Archyvas

Skautiškas laužas „Po Tėvynės vėliava“

Vasario 16-oji – reikšmingiausia Lietuvos istorijos data. Atkurtai Lietuvos valstybei sukanka 100 metų. Jeigu dar nežinai, ką veiksi šią reikšmingą dieną, tai ne bėda! Kviečiame jungtis prie mūsų ir Valstybės atkūrimo šimtmetį paminėti linksmai ir išradingai: prie laužo, skambant patriotinėms ir liaudies dainoms bei ragaujant skautišką duonelę!

Vasario 16-tą susitinkame:

ŠIAULIUOSE (Šiaulių universiteto Botanikos sode (Paitaičių g. 4)) 12:00 val.,
Visų susirinkusių lauks skautiškas laužas, karšta žolelių, užaugintų ŠU Botanikos sode, arbata, tradiciniai lietuvių liaudies žaidimai, viktorina „Pažink Lietuvą“ ir kita įdomi veikla. Renginio pabaiga – 15:00 val.
Kontaktai: 861645426, giesas.skautas@gmail.com (Giedrius Girdvainis)
MAŽEIKIUOSE (Pradžios taškos: Pavenčių g. pušynas) – 14:00 val.
Kontaktai: 861118909, sakaite.asta@gmail.com (Asta Sakaitė)
VENTOJE (Žerkščių pušyne) – 17:00 val.
Kontaktai: 862580732, buisaitelivija@gmail.com (Livija Buišaitė)

Renginys nemokamas.

Iki susitikimo!
Žemaitijos skautų organizacijos skautai
Šiaulių universiteto Botanikos sodas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *