Archyvas

Skelbiame ŽSO vasaros stovyklos emblemos ir himno konkursą!

       Nepatingėk pagalvoti, koks paveikslėlis puikiausiai iliustruotų stovyklos pavadinimą bei idėją, nupiešk jį ar sumaketuok kompiuteriu ir atsiųsk el paštu: stovykla@zemaitijosskautai.lt. Taip pat lauksime ir tavo iš širdies plaukiančių melodingų eilių, eilučių stovyklos himno konkursui.

O kad būtų lengviau galvoti, primename:

Žemaitijos skautų organizacijos stovykla  vyks 2018 rugpjūčio 5 – 11 d. Dingailių k., Sedos sen., Mažeikių r.

 

STOVYKLOS IDĖJA:

Šie metai labai ypatingi – skautų judėjimo Lietuvoje šimtmetis bei Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis, tad švęsdami šias labai svarbias sukaktis stovyklos metu skatinsime suprasti  to svarbą kiekvienam iš mūsų bei  gilinsime ir lavinsime tiek praktinius, tiek teorinius išgyvenimo gamtoje įgūdžius, skatinsime broliškumą ir seseriškumą bei tarnystę Dievui, Tėvynei ir artimui.

 

Stovyklos akcentais šiemet pasirinkta:

 • Dainos – su daina gera diena, su daina ir darbus lengviau dirbti, su daina ramiai užmiegam, su daina ir ne viena bus ši stovykla!
 • Tautiškumas – ,,Kiekvieną tautą sudaro pavieniai asmenys, ir jei kiekvienas asmuo stengsis būti naudingas ir galvoti ne tik apie save, o ir apie kitus, tauta bus daug geresnė” [R.B.-P.].
 • Žvalgyba, pėdsekystė – ,,vienas iš svarbiausių dalykų, kurių skautas turi išmokti, – nieko nepražiūrėti. Jis turi įsidėmėti mažmožius ir smulkmenas, suvokti jų prasmę.” [R.B.-P.]. Stovyklos metu ne kartą bus mestas iššūkis stovyklautojų pastabumui. Gilinsimės ne tik į tiesioginius pėdsakus, bet stengsimės pastebėti, išgirsti ir šalia esantį savo brolį ir sesę.
 • Bendruomeniškumas – ,,mes tarsi plytos sienoje – kiekvienas turime savo vietą, nors didžiulėje sienoje viena plyta ir atrodo labai maža. Bet jai sutrūnijus ar iškritus iš savo vietos, kitoms plytoms tenka didesnis krūvis, sienoje atsiranda plyšių ir ji ima irti.“ [R.B.-P.]. Viena šeima, brolis ir sesė šalia, kiekvienas labia brangus ir tikrai svarbus :}

Atkreipk dėmesį:

REIKALAVIMAI EMBLEMAI

 • Emblema turi būti originali (sukurta Tavo paties/pačios).
 • Emblema turi būti susijusi su vienu iš šių punktų: stovyklos idėja, stovyklos akcentais, stovyklos pavadinimu.
 • Žinoma, emblema turi atrodyti skautiškai :}

REIKALAVIMAI HIMNUI

 • Himnas turi būti originalus (sukurtas Tavo paties/pačios).
 • Himnas turi būti susijęs su stovyklos idėja, stovyklos akcentais, stovyklos pavadinimu.
 • Himną turi sudaryti mažiausiai 2 posmeliai ir priedainis.
 • Himnas turi turėti melodiją, tačiau sukurti/parašyti instrumentinės versijos nebūtina.

KITA INFORMACIJA

 • Emblemos, himnai neatitinkantys reikalavimų, nedalyvaus konkurse.
 • Vienas dalyvis gali siųsti daugiau negu vieną pasiūlymą.
 • Pasiūlymus siųsti iki liepos 8 d. stovyklos viršininkei pat. sk. s. Eglei Katkutei (el. paštu stovykla@zemaitijosskautai.lt ). Laiške nurodyti savo vardą,  pavardę ir vienetą.
 • Jeigu piešite ranka, tada lauksime Jūsų siūlomos emblemos nuotraukos.
 • Himnas gali būti siunčiamas kaip tekstas, bet labai labai lauksime ir jūsų garso įrašų.

EMBLEMOS IR HIMNO RINKIMAI

Stovyklos emblemą bei himną ir dar po du prizininkus išrinks stovyklos štabas liepos 9 dieną.

KONKURSO NUGALĖTOJAI

I vieta – 70 % nuolaida kelialapiui į stovyklą

II vieta – 50 % nuolaida kelialapiui į stovyklą

III vieta – 30 % nuolaida kelialapiui į stovyklą

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *