Archyvas

Sveikiname seses, davusias pat. skaučių įžodžius!

„Mes kartu keliavome ir tapome draugais. Kreipėme dėmesį į tai, kas mums svarbu ir ko norime siekti. Pasižadėdami prisiekiame remtis vienas kitą ir padėti vienas kitam visomis jėgomis, gabumais. Suteik jėgų laikytis pažado, dvasios, kad pripildytume gyvenimą meilės, kad darytume tai smagia širdimi.” (Guido Hügen OSB)

Džiaugiamės, kad lapkričio 19- ąją pat. skautės įžodį davė šv. Jurgio draugovės sesės Kotryna Ramanauskaitė ir Agnė Savickaitė, o sesė Gabrielė Navickaitė jį pakartojo ir tapo Žemaitijos skautų organizacijos nare. Sveikiname! Tikimės, kad jūsų skautavimo kelias visada bus grįstas pasitikėjimo, džiaugsmo, meilės, pavyzdžio ir ištikimybės akmenimis!

Budėkit!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *