Archyvas

Vadovų mokymai 2019

Žemaitijos skautų organizacija

Mokymų skyrius

Vadovų mokymai

            ŽSO Mokymų skyriaus rengiami mokymai vadovams vyks spalio 26-27d. . Seminarai vienu metu vyks dviems tikslinėms grupėms: 1) jaunesniųjų skautų būsimiems/esamiems vadovams; 2) skautų skilties būsimiems/esamiems vadovams. Kiekvienas ŽSO vadovas gali pasirinkti, į kurį seminarą registruotis. Mokymuose dalyvavusiems bus įteikti mokymų baigimą liudijantys pažymėjimai.

Bendra informacija:

Data: 2019 m. spalio 26-27 d.

Vieta: Viekšnių Šv. Jono Krikštytojo jaunimo centras (Bažnyčios g. 9, Viekšniai, Mažeikių r.)

Atvykimo laikas: 2019 m. spalio 26 d., 9:30 val.

Išvykimo laikas: 2019 m. spalio 27 d., iki 10:00 val.

Atvykimas į mokymus/išvykimas iš mokymų: skautai  į seminarus atvyksta ir iš jų  išvyksta savo pačių susiorganizuotu būdu. Už nepilnamečių mokymų dalyvių atvykimą ir išvykimą atsakingi jų tėvai/globėjai.

Nakvynė: Viekšnių Šv. Jono Krikštytojo jaunimo centre

Maitinimas: produktais ir maisto gamyba pasirūpins Mokymų skyrius

Registracija: registracija į mokymus vykdoma el. paštu mokymai@zemaitijosskautai.ltiki spalio 18d.

Registracijos metu pateikiama informacija apie dalyvį: vardas, pavardė; gimimo metai; draugovė/gauja; draugovėje/gaujoje (ar skiltyje) užimamos pareigos, kuriuose mokymuose nori dalyvauti (seminaro pavadinimas).

Svarbu:

  • nepilnamečiams būtinas raštiškas tėvelių leidimas dalyvauti seminare (žr.  priede  Tėvelių  leidimas dalyvauti renginyje). Jei dalyvis dėl svarbių priežasčių turi išvykti anksčiau, apie tai būtinai turi būti parašyta tėvelių leidime;
  • dalyvio mokestis 2,00 Eur;
  • užsiregistravusieji apie savo nedalyvavimą seminaruose privalo informuoti mokymų organizatorius (2–3 dienos prieš seminarus).

Kilus klausimams kreipkitės į Mokymų skyriaus vadovą br. Tadą Rudoką (+37062245593; rudokastadas@gmail.com )

Seminaras : „Pažink, išbandyk, suprask!”
„Laivui, kuris nežino į kurį uostą plaukia – joks vėjas nepalankus“ – sakinys geriausiai atspindintis pagrindinę seminaro mintį. Asmeninėmis patirtimis ir praktiniais užsiėmimais paremtame seminare stengsimės giliau ir plačiau pažvelgti į ŽSO ugdymo sistemą, suvokti skilties reikšmę ir ugdymo programos naudą skauto ugdymo procese.
Seminaro trukmė – 3 val.
Dalyviai – ŽSO nariai vadovaujantys ir besiruošiantys vadovauti vienetui.
Seminaro lektorius: Andrius Byčius

Seminaras : „O jeigu …?“
Skautų vadovui svarbu ne tik žinoti ką pasakyti, bet ir kaip tai padaryti. Išgirsti galime būti pakėlę balso toną, tačiau norint būti suprastiems, reikia jog mūsų klausytųsi. Seminare, kuriame bus gerokai daugiau pokalbių ir diskusijų, nei teorinių patarimų, pabandysime paieškoti atsakymų, kodėl būname neišgirsti klausytojų.
Seminaro trukmė – 3 val.
Dalyviai – ŽSO nariai, turintys bent 1 metų vadovavimo vienetui patirties.
Seminaro lektorius: Andrius Byčius  

Seminaras :  „ Jaunesniųjų skautų vadovo ABC“
Gal tau galvoje vis kirba noras susipažinti su jaunesniųjų skautų veiklos išskirtinumu? O kokie metodai jaunesniųjų skautų skilties gyvenimą paverstų įdomesniu? Kokia idealogija vadovautis vykdant skilties veiklą? Į šiuos klausimus tau padėsime rasti atsakymus šiuose vadovų mokymuose. Seminaro trukmė – 3 val.
Dalyviai – ŽSO nariai, būsimi jaunesniųjų skautų skiltininkai ar paskiltininkai, turintys mažai arba visai neturintys patirties vadovaujant skilčiai.
Seminaro lektorės: Jurgita Girdvainienė ir Agnė Račkauskaitė

Seminaras :  „Super skiltis“ 
Skilčių sistema – kas tai? Kas yra skiltis? Kokios skiltininko pareigos ir atsakomybės? Kas svarbiausia planuojant sueigas? Kaip planuoti sueigas, kad skautai norėtų į jas ateiti? Kaip turėti super skiltį?
Seminaro trukmė – 3 val.  
Dalyviai – ŽSO nariai, būsimi skiltininkai ar paskiltininkai, turintys mažai arba visai neturintys patirties vadovaujant skilčiai.
Seminaro lektorė: Brigita Beniušytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *