Archyvas

Žygis aplink Plinkšių ežerą

Žemaitijos skautų organizacijos organizuojamas žygis aplink Plinkšių ežerą vyksta jau nebe pirmą kartą ir mena jau dešimtmečiu matuojamas tradicijas. Nors kiekvienais metais maršrutas tas pats, tačiau besikeičianti gamta šį žygį padaro vis kitokiu. Auksinis ruduo, spalvotų lapų kilimas, voratinkliai, pelkės ir žiemai besiruošianti gamta – tai apibūdinimai, kurie geriausiai atspindi tai, kodėl žygis vyksta būtent šiuo laikotarpiu. Na, o jei dar viskas susieta su aktyviu veiksmu gamtoje. Kai staiga iš po kojų dingsta žemė, krenti į šaltą vandenį, su kuprine bandai atsistoti, o visą tai lydi linksmos emocijos. Žygis, kuris moko, jog sunkumai ir išbandymai įveikti su šypsena – tai tikrų tikriausias nuotykis.

Žygis aplink Plinkšių ežerą

Data: 2019 m. spalio 5 d.

Pradžia: 09:00. Renkamės Plinkšėse, priešais parduotuvę esančiame pliaže.

http://www.maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#obj=386369;6224268;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20ta%C5%A1kas;&xy=386686,6224331&z=5000&lrs=vector,hybrid_overlay,vector_2_5d,stops,zebra

Pabaiga: 18:00 (Plinkšėse, priešais parduotuvę esančiame pliaže).

1 grupė. Skautai nuo 12 m., patyrę skautai ir kt. vyresnieji; ne skautai nuo 13 m.

Vadovai: sktn. sk .vytis Andrius Byčius, pat. sk. Ignas Jonkauskas.

2 grupė. Jaunesnieji skautai (8–12 m.), ne skautai (8–13 m.), šeimos

Vadovai: sktn. vyresn. sk. Dovilė Byčienė, vyresn. sk. Agnė Račkauskaitė, sk. Evelina Martinkutė, sk. Laisvūnė Šimonytė, Ieva Tartilienė.

Registracija

Iki spalio 1 d. būtina užpildyti šią formą: https://forms.gle/zQW3GwdAvsJzKgqj9

Atvykimas ir išvykimas

Atvykimu ir išvykimu rūpinasi patys renginio dalyviai.

Maitinimasis

Maistu pasirūpina patys žygio dalyviai.

Apranga

Žygio metu bus daug keliaujama mišku, pelkėmis. Nerekomenduojama eiti su guminiais botais, dėvėti daug vandens sugeriančius rūbus. Rekomenduojama šilta, atsižvelgiant į oro sąlygas, lengva apranga. Būtina turėti pakaitines kelnes, džemperį, batus, kurie turėtų būti sandariai supakuoti kuprinėse, kad po žygio būtų kuo persirengti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *