skautai Archyvas

Vasaros stovykloje „Skautų Marsas“ įžodžius davė…

Žemaitijos skautų organizacijos vasaros stovykla „Skautų Marsas“ buvo kupina saulės, lietaus, gerų vėjų, atradimų, patirčių… ir ĮŽODŽIŲ!

Jaunesniojo skauto įžodį davė sesės ir broliai (nuotraukoje iš kairės į dešinę): Tomas Chomičenko, Erikas Skersys, Ugnė Dargenavičiūtė, Liucija Gaudutė, Justė Kontaraitė, Gabrielė Kulakauskaitė, Lilija Mikalauskaitė, Saulė Tartilaitė, Liepa Janulytė, Morta Šakytė, Kamelija Trušauskaitė, Emilija Rožmanovaitė, Denas Majauskas, Laurynas Žukauskas, Tautvydas Rimdžius, Aurėja Merkelytė, Ūla Kukelkaitė.

„Pasižadu stengtis mylėti Dievą ir Tėvynę, vykdyti jaunesniųjų skautų įstatus ir kasdien padaryti gerąjį darbelį“.

Skauto įžodį davė sesės ir broliai (nuotraukoje iš kairės į dešinę): Goda Kunaikaitė, Saida Spulginaitė, Saulė Šimonytė, Darija Česnauskaitė, Viltė Vainauskaitė, Saulius Račkauskas, Elvinas Skabeikis, Grytė Kunaikaitė, Ramunė Dulinskytė, Gabija Plungytė, Aistė Žukauskaitė, Toma Radavičiūtė.

„Brangindamas savo garbę pasižadu stengtis tarnauti Dievui ir Tėvynei, padėti artimui ir vykdyti visus skautų įstatus ir įsakymus“.

Patyrusio skauto įžodį davė sesės ir broliai (nuotraukoje iš kairės į dešinę): Rimvydas Šarapnickis, Patricija Ružauskaitė, Agnė Vaitkutė, Tomas Matiukas, Goda Zarambaitė, Rugilė Šimkutė, Martynas Balsys, Mantilė Mažeikaitė, Laisvūnė Šimonytė, Evelina Martinkutė.

„Brangindamas savo garbę pasižadu stengtis tarnauti Dievui ir Tėvynei, padėti artimui, vykdyti visus skautų įstatus ir įsakymus bei būti pavyzdžiu jaunesniam skautui“.

Vyresniosios skautės įžodį davė sesės Julita Petruninaitė ir Emilija Gulbinaitė.

Skauto vyčio įžodį davė broliai Ernestas Martinkus ir Rokas Budrys.

Skautininko įžodį davė sesė Agnė Račkauskaitė.

„Brangindamas savo garbę pasižadu stengtis tarnauti Dievui, Tėvynei ir artimui, būti pavyzdžiu jaunesniems skautams ir dirbti skautijos gerovei“.

Budėkit, sesės ir broliai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *