Archyvas

ŽSO 30-mečio stovyklos viršininkė

Šiemet Žemaitijos skautų organizacijos nariai švęs daugiau nei įprastai. Kodėl? Nes būtent prieš 30 metų buvo įkurta mūsų organizacija! Gimtadienis organizacijos skautams atneš daug nuotykių. Vienas iš jų – ŽSO didžioji 30-mečio stovykla!

Su dideliu džiaugsmu pranešame, jog 2021 m. vasaros stovyklos viršininko konkursą laimėjo vyresn. sk. Brigita Beniušytė!

„Šie metai yra tikrai keisti. Dar prieš mėnesį nė nenutuokiau, kad turėsiu laisvo laiko ir turėsiu galimybę prisidėti prie šios, galima sakyti, istorinės stovyklos. Bet dabar esu labai laiminga ir džiaugiuosi, kad viskas taip susidėjo. Turiu pagrindinę idėją apie stovyklą, tačiau negaliu jos išduoti, kol mano būsimas svajonių štabas jos nepatvirtins. Taigi, artimiausiu metu viską sužinosite. Bet ką galiu pasakyti, kad bus labai labai labai gerai!“ – įspūdžiais dalinasi stovyklos viršininkė s. Brigita.

Naujoji viršininkė nieko nelaukusi kviečia visus, norinčius prisijungti prie šiųmetinės stovyklos, užpildyti šią anketą (spausti čia).

Sveikiname s. Brigitą ir linkime sėkmės organizuojant laukiamiausią metų renginį!