Archyvas

ŽSO narių Visuotinis suvažiavimas

Šioje nuotraukoje broliai ir sesės, kurie kovo 3-ią dieną dalyvavo Visuotiniame ŽSO suvažiavime. Suvažiavimas skautams buvo tikrai darbingas. Pirmojoje pusėje buvo pristatomos ir tvirtinamos 2017-tų metų Valdybos narių, ŽSO finansinė, ir Kontrolės komisijos ataskaitos bei padarytas dar vienas didelis darbas – balsuota už tam tikrų ŽSO Įstatų punktų pakeitimą. Po trumpos pertraukos Suvažiavimo dalyviai buvo supažindinti su Valdybos veiklos gairėmis ateinantiems metams, s. Beatričė dalijosi dar nei kiek neišdilusiais įspūdžiais iš Tautinės stovyklos Australijoje, pristatyti artėjantys ŽSO renginiai ir, svarbiausia, dvi stovyklos – Tautinė stovykla „Laužų karta“, kurioje dalyvaus apie 100 mūsų organizacijos narių bei ŽSO vasaros stovykla su viršininke s. Egle priešaky, kuri pristatė nuostabią stovyklos idėją ir pakvietė prisijungti prie jos komandos.
ŽSO skautai taip atšventė ir savo gimtadienį – lygiai prieš 27 metus, 1991 m. kovo 3 d., buvo įkurta Žemaitijos skautų organizacija, todėl Suvažiavimo metu visi kartu dainavo „Su gimimo diena, ŽSO“ ir vaišinosi gimtadienio tortu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *