ŽSO veikla iki balandžio 13 d. - Žemaitijos skautų organizacija
Naujienos

ŽSO veikla iki balandžio 13 d.

Mieli skautai,

Pasaulio sveikatos organizacijai paskelbus, kad SARS-CoV-2 sukeltos infekcijos COVID-19 plitimas tapo pandemija, o Lietuvos vyriausybei nusprendus, kad nuo kovo 13 d. rekomenduojama, o nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo, mokymo ir studijų procesas visose švietimo įstaigose, informuojame, kad Žemaitijos skautų oganizacijos veikla iki kovo 27 d. yra stabdoma.

Atnaujiinta kovo 25 d.:
Pratęsus karantiną iki balandžio 13 d. atšaukiamas ir pakartotinis ŽSO narių suvažiavimas turėjęs vykti balandžio 4 d.

Atšaukiami renginiai:

  • Visų ŽSO vienetų sueigos
  • 2020 m. kovo 14 d. Žygis „Pėdos smėlyje“
  • 2020 m. kovo 20 d. Skautiškos rekolekcijos
  • 2020 m. balandžio 4 d. Pakartotinis ŽSO narių suvažiavimas
  • Kiti renginiai

Primename:

Šiuo laikotarpiu labai svarbu plauti rankas, čiaudėti į vidinę alkūnės dalį, vengti fizinio kontakto ir didelių sambūrių, išlikti ramiems, bendrauti su tėvais, leisti kokybiškai laiką, skaityti knygas, žaisti stalo žaidimus, skaniai valgyti, gerai išsimmiegoti ir kiekvieną dieną padaryti po gerąjį darbelį.

Broliai ir sesės,

Budėkit!

Valdyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *