Archyvas

ŽSO veikla iki balandžio 27 d.

Mieli skautai,

Pasaulio sveikatos organizacijai paskelbus, kad SARS-CoV-2 sukeltos infekcijos COVID-19 plitimas tapo pandemija, o Lietuvos vyriausybei nusprendus, kad nuo kovo 16 iki 27 d. privalomai stabdomas ugdymo, mokymo ir studijų procesas visose švietimo įstaigose, informuojame, kad Žemaitijos skautų oganizacijos veikla iki karantino pabaigos yra apribojama.

Atnaujinta kovo 25 d.:
Pratęsus karantiną iki balandžio 13 d. atšaukiamas ir pakartotinis ŽSO narių Suvažiavimas, turėjęs vykti balandžio 4 d.

Atnaujinta balandžio 10 d.:
Pratęsus karantiną iki balandžio 27 d. atšaukiami Sesių ir Brolių žygiai, turėję vykti balandžio 18 d. ir ŽSO mokymai, turėję vykti gegužės 30 d., o Pakartotinis narių suvažiavimas vyks nuotoliniu būdu balandžio 18 d.

Atšaukiami renginiai:

  • Visų ŽSO vienetų sueigos
  • 2020 m. kovo 14 d. Žygis „Pėdos smėlyje”
  • 2020 m. kovo 20–22 d. Skautiškos rekolekcijos
  • 2020 m. balandžio 4 d. Pakartotinis ŽSO narių suvažiavimas
  • 2020 m. balandžio 18 d. Sesių žygis
  • 2020 m. balandžio 18 d. Brolių žygis

Primename:

Šiuo laikotarpiu labai svarbu plauti rankas, čiaudėti į vidinę alkūnės dalį, vengti fizinio kontakto ir didelių sambūrių, išlikti ramiems, bendrauti su tėvais, leisti kokybiškai laiką, skaityti knygas, žaisti stalo žaidimus, skaniai valgyti, gerai išsimmiegoti ir kiekvieną dieną padaryti po gerąjį darbelį.

Broliai ir sesės,
Budėkit!

Valdyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *