ŽSO vasaros stovyklos pavadinimo konkursas!

Sesės ir boliai,

2020-ųjų metų vasaros stovyklos beliaukiantis štabas kviečia siūlyti savo idėjas stovyklos pavadinimui.
Įsimintiniausias metų įvykis – vasaros stovykla – artėja! Kviečiame kiekvieną pasukti galvelę ir pasiūlyti išskirtiniausią, originaliausią ir kitokį -iausią pavadinimą šių metų ŽSO vasaros stovyklai.

Primename:
Žemaitijos skautų organizacijos stovykla vyks š. m. liepos 19 – 25 dienomis, Dingailių k., Sedos sen., Mažeikių r.
Stovyklos idėja:
Šiemet stovyklos štabas kviečia į stovyklą su šūkiu: „Savo noru aš einu ir pagalbos ranką tau tiesiu!“
Tad šių metų ŽSO vasaros stovykloje skirsime dėmesį bendrystei ir savanorystei. Stovyklos metu kviesime kiekvieną stovyklautoją ugdyti savo asmeninius įgūdžius, skirsime dėmesio mokymuisi dirbti komandoje, pastebėti šalia esantį brolį ar sesę bei veikti bendradarbiaujant. Tai bus savaitė, kurios metu stovyklautojai sulauks daug iššūkių, reikalaujančių įveikti pati save, prisiimti atsakomybę bei pasitikėti savimi ir būti artimu kiekvienam žmogui.

Stovyklos akcentai:

• Bendrystė – tai neatsiejama visoje skautiškoje šeimoje. Tad stovykloje dar labiau bus skiriamas dėmesys broliškumo ir seseriškumo vienas kitam skatinimui, pagalba ir pastabumas artimui, ryšio tarp įvairaus amžiaus stovyklautojų artimesnis palaikymas.
  • Savanorystė – per savaitę stovyklautojai bus raginami užsiimti savanoriška veikla, pagalba, kur to reikia, bei sulauks iššūkių ir užsiėmimų, lavinančių jų gebėjimą greitai reaguoti, prisiimti atsakomybę, pasitikėti savimi ir kitu bei būti artimu kiekvienam sutiktam žmogui.
  • Saviraiška ir žinių stiprinimas – laukia užsiėmimai, kurie skatins stovyklautojų kūrybiškumą, originalumą, sumanumą.
  • Tautiškumas ir patriotiškumas – vienas iš būdų kaip tai atskleisime stovyklos metu – tai gerieji darbai artimui ir visuomenei, kuri mus supa.
  • Išgyvenimas gamtoje – būti pasiruošusiam betkada ištarti „Vis budžiu!“ ir tai parodyti. Stovyklavietės įsikūrimas, gyvenimas joje, orientavimasis už stovyklos ribų bei stovyklautojų ugdymas išgyvenimo gamtoje klausimais.

Reikalavimai pavadinimui:

• Pavadinimas turi būti originalus (sukurtas tavo paties/pačios).
  • Pavadinimas turi būti susijęs su vienu iš šių punktų: stovyklos idėja, stovyklos akcentais, skautų ideologija, ŽSO.

Kita informacija:

• Pavadinimai neatitinkantys reikalavimų, konkurse nedalyvaus.
  • Vienas dalyvis gali siųsti DAUGIAU negu vieną pasiūlymą.
  • Pasiūlymus siųsti iki balandžio 1 d. stovyklos viršininkei vyresn. sk. s. Agnei Račkauskaitei (el. paštu stovykla@zemaitijosskautai.lt ). Laiške nurodyti savo vardą, pavardę ir vienetą.
  • Pavadinimo rinkimai
  • Stovyklos pavadinimą ir dar du prizininkus išrinks stovyklos štabas iki balandžio 3 dienos.

Konkurso nugalėtojų laukia:

• I vieta – kelialapis į stovyklą.
  • II vieta – 50 % nuolaida kelialapiui į stovyklą.
  • III vieta – 20 % nuolaida kelialapiui į stovyklą.